Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vychází červencové Marianne Bydlení!

Info ikona
Marianne Bydlení

Tak jsme se zase vydali na cesty. Do švédského bytu, který dýchá vzpomínkami na Afriku a Indii. Do anglické zahrady, kterou Richard se Sarah objevili před čtyřiceti lety na cestě ze svatebního obřadu – a už tu zůstali. Nebo na ostrov v zatopené pískovně u Hradce Králové. A pokud vám je nejlíp doma na zahradě, máme pro vás koktejl tipů na venkovní osvětlení nebo vaření pod širákem.

Terezie Benoni | 21. 06. 2022

Téma

Jak vybrat nejlepší přenosné ohniště, připravit maso na gril nebo sestavit ideální venkovní kuchyni? Přichystali jsme osm stran pro milovníky jídla a vaření.

Info ikona
Venkovní kuchyně

Dekor

Stačí jen trocha času a chuť tvořit. Vyrobte mušličkový řetěz, svícny nebo originální zahrádku. Uklidňující DIY vás přenese na mořské břehy.

 

Info ikona
Dekorace z mušlí.

Proměna

Hluk ze strojovny, dlouhé čekání na vyhřátou vodu a zastaralý design. Tak to je minulost. Díky novým technologiím a designérce Monice White dělá rodinný bazén zase jen radost.

Info ikona
Proměna starého bazénu

Jak bydlí

Boris se Šárkou zdědili panelákové 2 + 1 po babičce a zařídili si v něm první společný domov. Díky rekonstrukci má byt nečekanou vestavbu a barvám tu vládne temně zelená s něžně růžovou. Nechte se pozvat dál!

Info ikona
Stylový panelový byt

Červencové Marianne Bydlení s uklidňující várkou designu, interiérů, nápadů a proměn je právě na stáncích nebo online