Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vychází srpnové Marianne Bydlení se speciálem Provence!  

Info ikona
Marianne Bydlení

Základní návod na toto číslo zní: po přečtení otočte! Z jedné strany vás nalákáme na úžasnou proměnu dětského pokoje, inspirativní návštěvu ateliéru nebo na vlastní kůži vyzkoušené úpravy našich domovů. Z druhé, s obálkou Provence, na vás dýchne atmosféra jižní Francie, jejích vinic a venkovských sídel. Vezmeme vás na malou exkurzi historií a ukážeme, jak vyrobit patinu.

Terezie Benoni | 20. 07. 2022

Dekor

Karolína Stryková a Teodorik Menšl – dvojice, kterou spojuje značka In August Company. Kde berou inspiraci, jak vzniká jejich design s typickou kresbou tváře a jak mají zařízený byt? Kochejte se a čtěte!

Info ikona
Marianne Bydlení

Speciál Provence – Moodboard

Kuchyň a koupelna dvakrát jinak, a přitom vždycky s atmosférou Provence. Šéfredaktorka Karolína pro vás připravila produktové lahůdky v odlehčené i pompézní verzi. Stačí si vybrat, která se vám víc líbí.

 

Info ikona
Marianne Bydlení

Hotovo za den

Uchvátí vás. Počítačový stolek, který vyrobíte ze čtyř prken sami, a jen zavěsíte na stěnu. Nezabere místo a poskytne soukromí, když potřebujete vyřídit pár e-mailů nebo se podívat na stránky Mariannebydleni.cz.

Info ikona
Marianne Bydlení

Speciál Provence – Zahrada 

Úrodné údolí řeky Rhôny, v něm stavení a dvorek, kam každý rád přijde a nikdo nechce odejít. Poseďte s Régisem a Chantal u prostřeného venkovského stolu obklopeného záhony levandule. Tomu říkáme léto!
 

Info ikona
Marianne Bydlení

Marianne Bydlení s uklidňující várkou designu, interiérů, nápadů a proměn je právě na stáncích nebo online