Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vychází zářijové Marianne Bydlení a s ním kupony na Dny Marianne!

Info ikona
Marianne Bydlení

Léto ještě neodešlo, ale ve vzduchu už se vznáší podzim. Nejvyšší čas pro nákupní horečku se Dny Marianne! Až si najdete čas na čtení, můžete se ponořit do stránek s proměnami a interiéry, kam by se chtěl nastěhovat snad každý (my taky), nebo zjistíte, jak vyjít s výplatou a nepřipravit se o všechny radosti.

Terezie Benoni | 16. 08. 2022

Jak bydlí

Itálie, Milán, činžák, byt o rozloze 124 metrů čtverečních. V něm výrazné tapety, pestré koberce a dynamika pulsujícího New Yorku, kterou si Anastasia přivezla z Ameriky. Okouzlí vás a pak uhrane.

 

Info ikona
Marianne Bydlení

Téma

Spousta rad a dobře promyšlených názorů žádnou zkušenost nenahradí. Posbírali jsme léty ověřené postřehy, jak doma fungují školáci. Co potřebuje prvňáček, žák na druhém stupni a student? Téma plné tipů, za které dáme ruku do ohně.

 

Info ikona
Marianne Bydlení

Dekor

Vydejte se na tvořivý výlet, na němž vás budou provázet motýli. Na louce si postavte něžný přístřešek, vyčarujte kouzelnou krabičku na poklady a pár křídel si můžete připevnit na záda i sami. Jednoduché výrobky přinesou spoustu radosti s dětmi.

 

Info ikona
Marianne Bydlení

Proměna

Designérka Denisa Bartošová vytvořila z obří podkrovní ložnice ve mlýně romantické království. Ukázala, že home staging, tedy vylepšení nemovitosti před prodejem, může být skvělou inspirací pro úsporné úpravy domova, který rozhodně prodávat nechcete.

 

Info ikona
Marianne Bydlení

Marianne Bydlení s uklidňující várkou designu, interiérů, nápadů a proměn je právě na stáncích nebo online