Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Poradna

Znáte Ikea hack?

Info ikona
Jak na boho květináč

Už pár let po internetu kolují jednoduché tipy, jak se i z těch nejlevnějších kousků dá vytvořit hezký a praktický nábytek. Samotný řetězec se těmto nápadům nebrání, ba naopak. Co máme všichni doma a dá se snadno převléct do nového kabátku?

Promotion
Promotion
Terezie Benoni | 12. 04. 2021

#tip1

Učící věž je k dostání u výrobců za dost peněz. Snadno ji přitom vyrobíte ze dvou klasických Ikea schůdků. Nemusíte se pak bát pustit děti do kuchyně, protože už zkrátka nespadnou. Praktická ohrádka jim umožní dosáhnout na pracovní plochu a vy je nemusíte jistit. V galerii mrkněte, jak na to. 

Zdroj: happygreylucky.com

#tip2

Květináče v boho stylu snadno vyrobíte doslova za pár korun. Potřebovat budete koš z mořské trávy a několik nožiček, které koupíte právě v Ikea. Stačí přimontovat a máte efektní květináč na nožičkách. Do koše umisťujte květináč i s podmiskou, aby nebyl košík v kontaktu s vodou a déle vydržel.
 

Zdroj: fallfordiy.com

#tip3

Policový díl Kallax je velmi častým artiklem našich domácností. Snadno se s ním dá pracovat a udělat z něj například kuchyňský ostrůvek na kolečkách, jak napovíme v galerii. Pro jeho dozdobení můžete na vrchní stranu přimontovat dřevěnou pracovní desku, barvu snadno změníte nalepovacími tapetami. Když se nechcete zdržovat montováním uzavíratelných dvířek, stačí vložit proutěné koše.

Zdroj: jenloumeredith.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion