Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vysavače, které myslí na domácí mazlíčky i spící děti

Info ikona
Vysavače, které myslí na domácí mazlíčky i spící děti

Jestli přemýšlíte o pořízení nového vysavače, budete překvapení jejich nabídkou. Můžete se totiž vybrat takový, který dokonale vyhoví potřebám vaší domácnosti.

Promotion | 15. 10. 2020

Značka Bosch  představila svůj první vysavač už v roce 1901. Od té doby nabízí široký sortiment spotřebičů se špičkovými technologiemi a funkcemi na míru potřebám různých zákazníků. Ať preferujete sáčkové nebo bezsáčkové modely, nízkou hlučnost nebo extra výkon, máte doma malé děti nebo domácí mazlíčky, nebo jestli toužíte po nejnovějších technologických inovacích, z nové nabídky vysavačů Bosch  si jistě vyberete. 

Pro domácnosti s domácími mazlíčky jsou určeny vysavače ProAnimal  se speciálními turbohubicemi, které z koberců i pohovek spolehlivě vysají i ty nejjemnější zvířecí chlupy.  Zamotané vlasy a chlupy lze snadno odstranit stisknutím tlačítka. Modely ProAnimal také nabízejí sáček AirFresh, který pomáhá odstranit nepříjemné pachy, a některé modely mají také XXL hubici na čalounění. Koncept ProPower  zahrnuje modely s maximálním výkonem (až 900 W) a turbo hubicemi, které současně vysávají, kartáčují a rozmotávají kobercová vlákna a zaručují tak perfektní výsledky vysávání na všech druzích povrchu.

Ti, pro něž je nejdůležitější tichý provoz, ocení modely ProSilence  s mimořádně tichým motorem (hlučnost od pouhých 66 dB, což odpovídá šumění moře). Je s nimi tedy možné uklízet kdykoli, aniž by zvuk vysavače rušil spící děti, sousedy nebo partnera sledujícího fotbalový zápas v televizi.  

Vysavače  ProHygienic  jsou zase ideální pro rodiny s alergiky, protože nabízejí sáček AirFresh pro efektivní odstranění pachů a tu nejlepší filtrační technologii značky Bosch: speciální filtry UltraAllergy, které zachytí i ty nejjemnější pylové částice, chlupy nebo roztoče a za skvělé výsledky získaly označení kvality certifikátem ECARF. Rodiny s malými dětmi zase uvítají modely z řady ProFamily, které kombinují skvělou úroveň filtrace s filtry UltraAllergy, tichý chod s hlučností (69 db) a navíc hubici s lapačem malých předmětů. Vysavač tak už nenasaje zapomenuté drobnosti, jako jsou například kostičky Lega. 

Info ikona
Vysavače Bosch

Zajímavý benefit nabízejí sáčkové vysavače Bosch Serie | 6, ke kterým už se nebudete muset nikdy ohýbat, abyste při vysávání přenastavili výkon. Mají totiž dálkové ovládání – nastavení je možné pohodlně upravovat přímo na rukojeti. A protože v každé domácnosti existují špatně dostupná místa, nabízí sáčkové modely Serie | 6 integrovaný víceúčelový kartáč pro snadné vysávání nábytku, žaluzií nebo stínidel. V rámci nové prémiové řady vysavačů Serie| 8  představuje Bosch jedinečnou možnost automatické regulace výkonu – a to buď hubicí (u modelů ProAnimal a ProPower), nebo inteligentním senzorem (ProSilence), který reguluje motor tak, aby udržoval konstantní podtlak na všech typech podlah. O nastavení se tedy zákazník nemusí u těchto vysavačů vůbec starat a výkon bude vždy optimální.

Info ikona
Vysavače Bosch