Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Polévkovar s mixérem – praktický pomocník pro celou rodinu!

Info ikona
PRESIDENT od TESCOMY

Říkáte si občas, že byste doma skoro uživili kuchařku na plný úvazek? Nestíháte přípravu jídel tak, jak byste si přáli, a hlavně bez stresu? Jednu takovou šikovnou kuchařku – nebo přesněji kuchaře – bychom pro vás měli! Polévkovar, který vás v přípravě některých jídel dokáže zcela zastoupit.

Promotion | 14. 10. 2020

Jak vypadá?

Polévkovar PRESIDENT od TESCOMY je vyroben z kvalitních materiálů, které zajistí výrobku dlouhou životnost. Polévkovar je z nerezové oceli, brosilikátového skla a odolného plastu. Celkový objem nádoby na polévku či omáčku činí 1,75 litru.

Co všechno umí?

Polévkovar od TESCOMY je vlastně takový malý „Superman“ v oblasti příprav omáček, vývarů a poctivých polévek. Bez problémů zvládá také ovocná smoothie, mléčné koktejly nebo dětmi tolik oblíbené pyré.

Tip: pokud vaše dítko nemá rádo zeleninu nebo maso, jednoduše vše rozmixujte, čímž svou ratolest snadno „obelstíte“. Vaše dítko tak přijme vitaminy a bílkoviny, aniž by vědělo, že snědlo právě svou nejméně oblíbenou potravinu.

Přístroj je plně automatický. Stačí, když vložíte suroviny do skleněné nádoby, zvolíte odpovídající program a je to. Polévkovar se už potom o všechno postará sám. K vložení surovin do polévkovaru využijte masivní pěchovadlo. Pokud si během vaření vzpomenete, že jste na některou ze surovin zapomněli, nemusíte přerušovat činnost, ale můžete danou surovinu vložit i během vaření nebo mixování.

Info ikona
PRESIDENT od TESCOMY

Pokud vaříte recept a potřebujete dodržet předepsané množství surovin, použijte odměřovací nádobu s nálevkou. Tu pak pohodlně vyčistíte speciálně tvarovaným kartáčem. Odměrka s nálevkou i kartáč jsou součástí balení polévkovaru.

Tip: podívejte se na TOP recepty, které můžete s polévkovarem snadno připravit. Pro ty z vás, kteří neustále spěcháte, se budou hodit rychlé recepty na oběd, díky kterým připravíte třeba svíčkovou v rekordním čase!

Funkce a ovládání

Polévkovar má celkem 4 programy:

  • Čiré polévky
  • Krémové polévky
  • Omáčky
  • Pyré

Pokud máte již hotový pokrm, k jeho ohřátí najdete na polévkovaru rovněž samostatný program, během kterého pokrm nejen ohřejete, ale zároveň jej polévkovar bude sám opatrně promíchávat.

Info ikona
 PRESIDENT od TESCOMY