Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vánoční ozdoby, které budete milovat po celé generace

Info ikona
Vánoční ozdoby, které budete milovat po celé generace

Jak bude vypadat váš vánoční stromeček? Pokud stále nemáte zcela jasno, co na zelené větvičky letos zavěsit, podívejte se s námi na několik nadčasových tipů, které vás budou zaručeně inspirovat.

Promotion | 12. 11. 2020

Přestože jsou Vánoce svátky plné tradic, jednou za čas je v pořádku zatoužit po drobné změně. Jestliže zvažujete rozšíření své sbírky vánočních ozdob, sáhněte po takových, které budou svým designem aktuální i za několik let, a zároveň je snadno zkombinujete s nově pořízenými kousky. Spolehlivě nadčasové budou dekorace v neutrálních barvách, jako je krémová, bílá, ale rovněž světle šedá. Ta vytvoří překvapivě originální, přesto však stále elegantní vzhled.

 

Galerie: Zcela nadčasové ozdoby

Tajemství nejkrásnějších stromečků tkví v texturách

Dokonalou atmosféru rozehrajete, doplníte-li jednobarevné baňky těmi, které jsou poseté třpytkami. Decentní odlesky ve světle drobných žároviček vytvoří to správné vánoční kouzlo, které z módy rozhodně nevyjde. Tajemství těch nejkrásnějších vánočních stromečků má navíc se třpytkami mnoho společného. I když je často zdobí jen jediná barva, na ozdobách se střídají rozmanité textury od glitrů, perliček, velurového potahu až po matné sklo. V tomto duchu najdete navržené celé kolekce ozdob, které na stromečku vytvoří dokonalou podívanou. Nápaditě ucelená, přesto však rozmanitá, je například kolekce českých autorských baněk firmy Bella Rose. Jednoduché linie a jemné barvy jsou tím, co bude ve vaší vánoční výzdobě fungovat celou řadu let, a třeba i po několik generací.

Info ikona
Vánoční ozdoby, které budete milovat po celé generace