Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vybíráte nový nábytek? Víme, kde ho pořídit nejvýhodněji

Info ikona
Unsplash.com

Rekonstruujete či zařizujete nový byt pěkně od podlahy nebo jen váš domov volá po změně? Vytvořit si útulný domov stojí spoustu času i peněz. Na internetu si však snadno uděláte přehled o nabídce, možnostech doručení vybavení i cenách jednotlivých obchodů.

Promotion | 27. 08. 2020

Vybírat nábytek online sice šetří čas i peníze, na druhou stranu si nemůžete vybrané kousky osahat ani vyzkoušet. My jsme ale pročetli recenze internetových obchodů za vás a našli nábytek se skvělým hodnocením i cenami. Ať už chcete jen nový konferenční stolek, který interiér ozvláštní, nebo toužíte po zbrusu novém obývacím pokoji, na www.expedo.cz si z pohodlí domova vybavíte celý byt. V nabídce najdete jak kuchyňské linky, tak veškerý nábytek do koupelen, ložnic, obývacích i dětských pokojů.

Kvalita za dobrou cenu

Vytvořit si útulný domov stojí spoustu času i peněz. Nakupování nábytku online je mnohem lepší než vyrazit naslepo do kamenné prodejny, strávit zde celý den, a nakonec odejít s prázdnou nebo bez rozmyslu nakoupenými věcmi. Naopak na internetu si snadno uděláte přehled o nabídce, možnostech doručení i cenách jednotlivých obchodů. Hledáte obchod, kde najdete kvalitní nábytek, který vás nebude stát desetitisíce? Nábytek Expedo si vysloužil kladné recenze nejen za skvělé ceny, ale i kvalitu zboží, rychlost doručení nebo komunikaci.

Ušetříte za dopravu

Zejména u větších kusů nábytku je ideální nechat si zboží dovézt až před dveře. Za ušetřený čas a námahu ale většinou zaplatíte nemalou částku, někde se jedná řádově o stokoruny, jinde se cena za dopravu může vyšplhat až na několik tisíc. V Expedo, s. r. o., stojí spokojenost zákazníků na prvním místě, na rozdíl od většiny obchodů s nábytkem se tedy nespoléhají na přepravní firmy, ale pro doručování objednávek využívají vlastní dopravu, a navíc za ní nezaplatíte ani korunu. Nejenže tak máte jistotu, že váš vysněný nábytek přijede v nepoškozeném stavu, ale především výrazně ušetříte.