Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Aktuální koupelnové trendy boří zažité konvence

Moderní Art Deco v sobě nese prvky kubismu, futurismu a secese. 

Probuďte v sobě kousek rebela, experimentujte a proměňte obvyklé místo očisty na budoár poskytující požitky pro tělo i duši. Jaká koupelna splní takové nároky?

Promotion | 20. 03. 2020

Zdobné a elegantní Art Deco v sobě nese prvky kubismu, futurismu a secese. Nyní se vrací s moderním šmrncem. V okázalosti a opulentnosti si narozdíl od původního pojetí tolik nelibuje, naopak jsou pro něj typické hladké linie a především kvalitní materiály. Má rád jednoduché, geometrické tvary stylizované do reprezentativní formy a symetrii. 

Jednoduché a geometrické tvary jsou stylizované do reprezentativní formy a symetrii. 


Ušetřit peníze, čas a zbytečné nervy vám při rekonstrukci koupelny může odborný konzultant. Online schůzku si jednoduše sjednáte ZDE. Z bezpečí domova, vzdálenou formou, můžete se SIKO konzultanty naplánovat půdorys, rozvržení předmětů a pomohou vám vybrat nejvhodnější produkty.

Elegance a vzdušnost

Zatímco se tělu dostane komfortní péče v podobě prostorného sprchového koutu či pohodlné vany, kvalitní povrchy nábytku, obkladů i sanity hýčkají na dotyk a oko potěší interiér v tlumených odstínech akvarelových barev. Jemně zastřených a tedy velmi elegantních. Krémové barvy dodávají interiéru vzdušnost a výborně si rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem, jehož účinek příjemně zjemní. Akvarelové odstíny barev jsou ideální pro všechny, koho nudí neutrální bílá, šedá a hnědá, mají rádi barvy, ale bojí se, že se jim časem omrzí.
 

Krémové barvy si rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem.


Krémové barvy si výborně rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem.

Pastel, pastel a zase pastel

Do koupelen i kuchyní se vrací barvy. Nic výrazného, žádná divočina, naopak jemné pastelové tóny. Aqua, zelenkavá, olivová, petrol modrá (barevné spektrum spíše pánské), proti tomu rouge, pudrová, broskvová… spíše pro dámy. Zvláštní pozornost si zaslouží obložení stěn. Nebojte se odvážnějších kombinací s terrazzem, které je momentálně velmi trendy. Jde o směs ušlechtilých kamenných drtí, pojiva a barviv a rok 2020 má být rokem, kdy si tento materiál podmaní nejen koupelny, ale i ostatní místnosti v čele s kuchyní, a uvidíme jej i na venkovní dlažbě. Vytvoříte tak originální linku, která se ponese jak interiérem, tak exteriérem a bude obě části udržovat v jednotném konceptu.
 Abyste všechno zvládli jak po estetické, technické i organizační stránce, můžete využít služby profesionálního konzultanta společnosti Siko. Nejenže vám pomůže vymyslet interiér po estetické i funkční stránce, poskytné také odborný dohled. Tato služba je zcela zdarma. 

Naplánovat novou koupelnu si navíc můžete z bezpečí a klidu domova.

Obklad stěn zaslouží velkou pozornost a může se opakovat i v dalších místnostech. 

Svěží inovace

Krémové barvy dodávají interiéru vzdušnost a výborně si rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem, jehož účinek příjemně zjemní. Akvarelové odstíny jsou ideální pro všechny, koho nudí neutrální bílá, šedá a hnědá, mají rádi barvy, ale bojí se, že se jim časem omrzí. Naplánovat novou koupelnu si navíc můžete z bezpečí a klidu domova, když si sjednáte s odborníkem online schůzku. Společně vyberete vhodné produkty a konzultant Siko vám zdarma připraví grafický návrh. Tak hurá do toho!