Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Pět důvodů pro parní generátor

Parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus je mnohem víc, než jen obyčejná žehlička. Budete ho milovat.

Jakmile jej jednou vyzkoušíte, je velmi pravděpodobné, že už se k obyčejné žehličce nevrátíte. Parní generátor vám totiž ušetří práci, čas i zápěstí!

Promotion | 7. 12. 2018

Už žádné zběsilé přejíždění po látce sem a tam, abyste svůj boj se záhybem posléze vzdali a smířili se s tím, že vaše sako/jiná část oblečení prostě dokonale vypadat nebude. Už žádné studování etiket u oblečení a přemýšlení, jestli ten svetr skutečně zvládnete vyžehlit jen na nejnižší stupeň, jak výrobce uvádí. Už žádné infarktové stavy, když žehličku omylem necháte položenou na oblečení na prkně. A žádné bolavé zápěstí. S parním generátorem Philips PerfectCare Elite Plus si po všech těchto zkušenostech budete připadat jako v ráji!

Když se náhodou zapovídáte s kamarádkou a žehličku zapomenete na prádle, nic se nestane.

Když se náhodou zapovídáte s kamarádkou a žehličku zapomenete položenou na prádle, nic se nestane.

1. důvod: nemusíte nastavovat teplotu
Jedna tečka, dvě nebo tři – je to jedno, stačí, když výrobce označí daný kus oblečení za žehlitelný. Díky speciální technologii, kterou se Philips PerfectCare Elite Plus může pochlubit, se o nastavování teploty vůbec starat nemusíte. Jednoduše jej zapnete a prádlo žehlíte v takovém pořadí, v jakém vám přijde pod ruku. Teplotu nijak neupravujete a ani nečekáte, až se žehlička zchladí nebo zahřeje.

2. důvod: bez záhybů, rychle a snadno
I když z koše s vypraným a usušeným prádlem vytáhnete košile, trika a svetry v tom nejhorším možném stavu, tedy pomačkané a dokonale suché, tenhle parní generátor se jich rozhodně nezalekne. Poradí si s bavlněným tričkem, vlněným svetrem, tvídovým sakem, džínovinou i s ložním prádlem a všechny je narovná doslova jedním tahem. Parní ráz je totiž opravdu silný a popere se i s tím nejodolnějším záhybem. Žehlicí plocha z kvalitní nerezové oceli pak k dokonalému výsledku ještě více přispívá. Philips PerfectCare Elite Plus je prostě nejvýkonnější a nejrychlejší parní generátor na světě*.

* Množství páry (norma IEC60311) oproti 10 nejprodávanějším parním generátorům.

Na rychlé a efektivní žehlení si zvyknete opravdu rychle. Pak už si obyčejnou žehličku domů nepustíte!

Na rychlé a efektivní žehlení si zvyknete opravdu rychle. Pak už si obyčejnou žehličku domů nepustíte!


3. důvod: Nic nespálí
S Philips PerfectCare Elite Plus žehlíte s garancí, že nikdy nespálíte ani ten nejjemnější materiál. Klidně ji můžete nechat položenou na oblečení na žehlicím prkně a odskočit si vyřídit důležitý hovor. Až se vrátíte, najdete oblečení i prkno ve stejném stavu, v jakém jste je zanechali. Maximálně, pokud byste se zdrželi delší dobu, by se žehlička sama vypnula.

4. důvod: Je chytrá
Inteligentní snímač sám pozná, jestli se žehlička pohybuje, a páru uvolňuje automaticky pouze při žehlení. Asi vás nepřekvapí, že 94 % uživatelů považuje Philips PerfectCare Elite Plus za tu nejchytřejší žehličku, kterou kdy používali**!

**Výsledky domácího testu mezi 52 uživateli parních generátorů; (Německo, červenec 2017)

Philips PerfectCare Elite Plus šetří nejen vaše prádlo, ale i vaše zápěstí.

Philips PerfectCare Elite Plus šetří nejen vaše prádlo, ale i vaše zápěstí.

5. důvod: Je šetrná k zápěstí
Pokud vás bolí zápěstí již při pouhém pohledu na hromadu nevyžehleného prádla, s touhle žehličkou vás bolet přestane. Žehlička je totiž ultralehká, takže jej zbytečně nezatěžuje, díky obrovskému výkonu s ní uděláte výrazně méně tahů, a navíc ji můžete nechat bez obav ležet na žehlicím prkně, tedy nemusíte ji neustále odkládat a zase zdvihat. Na určité typy látek, například na závěsy nebo sako, navíc můžete použít i žehlení vertikální, které je díky nízké váze žehličky rovněž pohodlné a rychlé. A aby vám práce šla ještě lépe od ruky, nabízí Philips PerfectCare Elite Plus i velký odnímatelný zásobník na vodu, který umožňuje až 2 hodiny nepřetržitého používání.

Více na www.philips.cz/snadnezehleni nebo ve videu:

Podívejte se na video, které ukazuje, jak Philips PerfectCare Elite Plus spojuje maximální praktičnost a krásný design.