Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda a krása

Mythic Oil - Kompletní řada vlasové péče

V září loňského roku uvedla značka L’Oréal Professionnel do salonů vyživující olej pro všechny typy vlasů – Mythic Oil –, který se brzy stal jedním z nejoblíbenějších produktů jak mezi kadeřníky, tak i jejich zákaznicemi po celém světě.

Redakce Marianne | 14. 09. 2012

Dnes Mythic Oil představuje kompletní kolekci péče o vlasy Mythic Oil, která je základem také pro tajemný Mytický rituál olejů. Právě vzácné vyživující oleje jsou pojítkem, které dělá tuto řadu vlasové kosmetiky tak výjimečnou. Kolekce navazuje na starodávné zvyky užívání olejů pro péči o vlasy, tělo a všeobecné zdraví lidského organismu, známé zejména ze zemí Orientu. Značka L'Oréal Professionnel spojila toto tradiční využití olejů s nejmodernější technologií a vytvořila exkluzivní produkty, díky kterým si i dnes budete moci vyzkoušet sílu účinků směsi těch nejvýživnějších olejů spolu s nepřekonatelným zážitkem Mytického rituálu olejů ve vašem salonu. Výjimečnost celé kolekce podtrhuje propracovaný design obalu produktů inspirovaný tekutým zlatem, který evokuje opravdový luxus s nádechem orientálního vlivu. Svým vzhledem produkty nezpochybnitelně reprezentují klenoty mezi výrobky vlasové kosmetiky.

MYTICKÝ RITUÁL OLEJŮ

Tajemný Mytický rituál olejů je jedinečným relaxačním zážitkem, přizpůsobeným na míru potřebám každé ženy. Podle diagnózy vlasu a přání zákaznice je připravena unikátní směs olejů a produktů řady Mythic Oil, které zajistí ty nejlepší a nejpreciznější výsledky. Celý rituál se skládá ze čtyř vzájemně navazujících kroků.

Mythic_oil_-_sampon1. KROK OČIŠTĚNÍ

Prvním krokem Mytického rituálu olejů je krok Očištění, během kterého jsou vlasy důkladně očištěny pomocí vyživujícího šamponu s olejovou texturou Mythic Oil. Tento šampon je obohacen o směs legendárního arganového oleje a oleje ze semínek bavlníku.

 

Mythic_oil_-_kondicioner_maska2. KROK PÉČE

Po kroku Očištění pokračuje krok Péče, ve kterém se snoubí krémové textury péče nebo masky Mythic Oil s koncentrovanými oleji tak, aby nejlépe vyhovovaly individuálním potřebám každé ženy.

Péče i maska Mythic Oil také obsahují arganový olej a olej ze semínek bavlníku, které zajistí jejich vynikající vyživující vlastnosti. Delikátní krémová textura péče Mythic Oil se nejlépe hodí pro jemné vlasy, zatímco bohatá a hustá textura masky je ideální pro vlasy pevné. Podle struktury vlasů se jeden z těchto produktů smísí s jedním z koncentrovaných ryzích olejů – Vyživujícím nebo Ochranným koncentrovaným olejem Mythic Oil.

Mythic_oil_-_oil_bar3. KROK RELAXAČNÍ MASÁŽ

Opravdový zážitek z Mytického rituálu olejů činí Mythic Oil masáž, která je zdrojem relaxace, uvolnění napětí a umožní celkový transfer energie. Úplná relaxace zapojuje všechny smysly a pomůže zmírnit negativní dopady na lidské zdraví, které pochází například ze stresu, bolestí hlavy, nespavosti atd. Masáž, zaměřená na hlavu, ramena a šíji, vás příjemně nabudí a učiní z rituálu kompletní zážitek, ke kterému se budete chtít vracet.

masaz

Mythic_oil_-_olej4. KROK MYTHIC FOUKÁNÍ

Mytický rituál olejů zakončuje Mythic foukání, které ideálně završí vaši návštěvu. Foukání za pomoci oleje Mythic Oil zaručí optimální výsledek díky hloubkové výživě, intenzivnímu lesku a ochraně proti vlhkosti. Zároveň váš účes vydrží perfektně upravený déle, a navíc bude chráněný proti vlhkosti a krepatění.

ŘADA DOMÁCÍ PÉČE

Esenci Mytického rituálu olejů si můžete odnést i domů s řadou Mythic Oil pro domácí použití. Šampon, péče a maska Mythic Oil svým exkluzivním vzhledem, mimořádnými texturami a výjimečným složením navodí ve vaší koupelně atmosféru Orientu, a navíc zanechají vlasy vyživené, posílené, lesklé a hebké na dotek.

Mythic_oil_-_mlekoMYTHIC OIL MLÉKO

Luxusní kolekci Mythic Oil doplňuje mléko ve spreji Mythic Oil Mléko pro jemné až normální vlasy, které posiluje, obnovuje a zpevňuje bez zatížení.

Velkou výhodou mléka Mythic Oil je výrazně usnadněná aplikace. Propracovaný aplikátor vytvoří z tekutiny lehkou mlhu, která vlasy vyživí a osvěží naprosto bez zatížení. Mythic Oil Mléko je proto vhodné i pro jemné vlasy. Zároveň je Mythic Oil Mléko i úžasně všestranné. Je možné je použít po umytí jako bezoplachový kondicionér, který dodává vlasům hebkost, lesk a usnadňuje rozčesávání. Před foukáním – foukání vlasů urychluje, a navíc udrží vlasy hebké a lesklé. Nebo i po foukání, kdy finálnímu účesu dodá hebkost a dlouhotrvající anti-frizz efekt. Navíc obnovuje roztřepené a suché konečky vlasů, takže účes vypadá uhlazeně a zdravě.

Mythic_oil_-_olejMYTHIC OIL

V kolekci nesmí chybět již tradiční a oblíbený Mythic Oil. Tento výjimečný olej vychází z tisícileté tradice orientálních olejů a byl stvořen, aby se stal klenotem mezi produkty a vyplnil sny všech žen i vlasových stylistů. Technologie Mythic Oil je založena na dokonale vyvážené kombinaci olejů a silikonů. Oleje jsou významné antioxidanty, které vyživují a chrání vlasy a dodávají jim lesk a pružnost. Mythic Oil je obohacen o dva oleje krásy, které zajišťují výživu, lesk a ochranu všem typům vlasů.

Mythic Oil - Kompletní řada vlasové péče

Související články

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Dobrý nápad
Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Poradna
Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Móda
V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy