Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

21 párů stylových ponožek, které vás na podzim zahřejí

Venku to vypadá, že podzim už se definitivně přihlásil o slovo, a tak opět přichází čas teplých ponožek, co celé léto úspěšně mohly zůstat ve skříni. A pokud vám nějaké takové ponožky schází, máme pro vás tip hned na jednadvacet párů, které si můžete pořídit okamžitě a odstartovat tak podzim stylově.

Eliška Vrbová | 10. 09. 2017

Nejširší nabídku veselých a barevných ponožek najdete samozřejmě u značky Happy Sockskterou u nás prodávají například e-shopy, jako je ZOOT, Freshlabels nebo Urbanlux. My jsme pro vás od této značky z našeho e-shopu vybrali třeba černé s barevnými geometrickými tvary, modré s červenými srdíčky nebo klasické černé s bílými puntíky.

Jsou ale i jiné značky, které se rozhodly vyrábět všechny možné, jen ne nudné ponožky, a to například slovenská značka Fusakle. Od nich jsme vybrali černo-červené kostkované, modré s motivem kvítků a červené s bílými puntíky. Pozadu nezůstává ani značka American Socks, která preferuje sportovnější design s dvěma nebo třemi proužky. Sametové nebo třeba třpytivé ponožky pak seženete u značky Gipsy. Teď už si stačí jen vybrat ty, které se vám k podzimním outfitům budou hodit nejvíce. Tak hurá do toho!