Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Balmain nově v Pařížské, kolekci představil na břehu Vltavy

V krásném prostoru Sovových mlýnů na břehu Vltavy v Praze se minulý týden odehrála exkluzivní přehlídka luxusní značky Balmain. Módu tohoto francouzského módního domu nově zakoupíte v concept store Pařížská 17.

Eliška Vrbová | 29. 05. 2019

Francouzská značka Balmain v Praze vůbec poprvé představila svou haute couture kolekci na podzim a zimu 2019, a to v rámci exkluzivní módní show na břehu Vltavy. Celý prostor galerie Sovových mlýnů byl pro tuto příležitost pokryt zrcadlem a vytvořil tak unikátní přehlídkové molo volně navazující na zrcadlící se hladinu řeky.

Hosté mohli zhlédnout přehlídku modelů z aktuální kolekce haute couture, přičemž hodnota některých z nich dosahuje až 80 tisíc euro. Tyto modely až do pražské přehlídky nepřekročily hranice Paříže.

Na módní show Balmain nechyběly přední české modelky, jako je Zuzana Stráská, Denisa Dvořáková, Eva Klímková či Barbora Podzimková. Mezi 250 hosty byly i zahraniční tváře jako londýnská módní influencerka Doina Ciobanu či německý model Janis Danner. Unikátní kolekci přišel obdivovat i frontman kapely Lake Malawi Albert Černý, módní návrhářka Vanda Janda či zpěvačka Monika Bagárová s hvězdou MMA Makhmudem Muradovem.

 

Kdo si nenechal ujít exkluzivní přehlídku Balmain v Praze?