Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kdo z hollywoodských krasavců má styl?

Před nedávnem jsme vám představili pětici žen, které to umějí, co se týká módy, pořádně rozbalit. Dnes se zaměříme na pánské šviháky, kteří jsou si moc dobře vědomi toho, co je zrovna in a co jim sluší.

Redakce Marianne | 29. 01. 2013

Ryan Gosling

Také se vám líbil jeho pekáč buchet ve filmu Bláznivá, zatracená láska? Tak vězte, že dvaatřicetiletý Ryan velmi dobře ví, jak tento svůj pekáč obléci, aby vypadal stejně dobře zahalený jako svlečený… Na tomto Kanaďanovi s výjimečně hlubokým hlasem se nám líbí především to, že se nebojí v módě experimentovat a s chutí zkouší všechny možné trendy.

ryan-gosling-coffee-break-02

 

Adrien Brody

Hubený čahoun a pianista ze stejnojmenného filmu nás okouzlil svojí ležérní elegancí. Dokonce i ve smokingu na červeném koberci vypadá, jako by se chystal na neformální večeři s přáteli. Ne nadarmo si ho proto za svoji tvář vybrala značka Lacoste.

adrian_brody_02_wenn2925750

 

Jude Law

Nedávno čtyřicetiletý hezoun se na konci loňského roku poprvé ukázal v roli, která neoslavuje jeho sex-appeal. Po boku Keiry Knightley si zahrál jejího podvedeného manžela v Anně Karenině. Co se týká otázek stylu, má v tom rodilý Londýňan jasno. Zbožňuje sportovně laděné obleky a promyšlené doplňky. Vypadá v nich totiž tak skvěle, že mu s klidem odpustíme i žabky, které k nim občas nosí!

jude-law-hamlet-02

 

Justin Timberlake

Bývalý člen chlapecké kapely ’N Sync se z rozpustilého mladíka s obarvenými a kudrnatými vlasy proměnil v úctyhodného elegána. Že by na tom měla zásluhu i jeho krásná manželka Jessica Biel?

JustinTimberlake-5thAnniversaryOfFashionRocks_Vettri.Net-20

 

Daniel Craig

Kdo jiný by se měl umět oblékat než právě slovutný James Bond? Pokud by se rozdávala cena za nejlépe padnoucí obleky, získal by ji nejspíš tento čtyřiačtyřicetiletý Angličan…

daniel-craig-attractive-look-1045769936

 

Podívejte se do naší galerie a zjistěte, jak to našim pěti švihákům sluší!

Kdo z hollywoodských krasavců má styl?