Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kdo zazářil na Zlatých glóbech? Podívejte se na ty nejkrásnější outfity z červeného koberce

V noci z neděle na pondělí se v kalifornském Beverly Hills už po 77. udílely Zlaté glóby. Zazářily filmy Tenkrát v Hollywoodu či 1917, sošku si odnesli Renée Zellweger, Laura Dern, Brad Pitt nebo Joaquin Phoenix. A nás samozřejmě opět zajímá, kdo a v jakých šatech zazářil na pověstném červeném koberci.

Eliška Vrbová | 8. 01. 2020

Červený koberec na Zlatých glóbech se opět hemžil předními návrhářskými jmény a outfity všech tvarů a barev. Nás nejvíce uchvátil zářivě žlutý overal s širokými nohavicemi a rukávy od Fendi, který oblékla herečka Zoey Deutch, stříbrné šaty s propracovanými detaily od Louis Vuitton, v nichž zazářila Lucy Boynton nebo naprosto jednoduchý, přitom efektní look Reese Witherspoon v podobě bílých šatů Roland Mouret doplněných šperky Tiffany.

Mnoho celebrit sáhlo po pastelových odstínech - Renée Zellweger oblékla jednoduché modré šaty Armani, Cate Blanchett sáhla po velmi extravagntních šatech od Mary Katrantzou v pastelově žluté, stejný odstín šatů zvolila i Sienna Miller, Kirsten Dunst sáhla po světle růžových šatech Rodarte a Michelle Williams upoutala pozornost v oranžové róbě Louis Vuitton.

Všechny looky z červeného koberce na Zlatých glóbech si můžete prohlédnout níže v galerii.

To nejlepší z červeného koberce na udílení Zlatých glóbů