Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní momenty, kdy se Meghan Markle inspirovala princeznou Dianou

Info ikona
Meghan Markle

Módní trendy se neustále opakují. Důkazem je šatník Meghan Markle, ve kterém jsou leckdy podobné kousky jako v šatníku princezny Diany. Pojďme nahlédnout do tajů královského oblečení a poodhalit, kdy Meghan Markle vzdala svým outfitem hold Dianě.

Život Meghan Markle se otočil vzhůru nohama na konci roku 2016, kdy princ Harry potvrdil jejich vztah. Od té doby je Meghan pod drobnohledem novinářů i široké veřejnosti, která řeší nejen Meghaniny výroky nebo počiny, ale také její šatník. V této souvislosti se leckdy hovoří o tom, že vévodkyně ze Sussexu „kopíruje“ styl princezny Diany nebo své snachy vévodkyně Kate. Ve skutečnosti jsou ale pravidla oblékání uvnitř britské královské rodiny natolik přísná, že je téměř nemožné, aby dámy měly „neotřelé“ kousky oblečení. Navíc, není žádným tajemstvím, že módní trendy se neustále opakují.

Pokud bychom ale měli najít nejpodobnější kousek, který Meghan oblékla, pak bychom ukázali na její druhé svatební šaty od Stelly McCartney. Právě ty se až nápadně podobaly bílým šatům, které princezna Diana oblékla na recepci v Spencer House v Londýně. K podobným kouskům patří také smaragdově zelený kabát Erdem, který připomínal zelený kabát princezny Diany. Další podobné kousky oblečení najdete v naší galerii.

Zdroj: people.com, instyle.com, graziadaily.co.uk

15 momentů, kdy se Meghan inspirovala princeznou Dianou
Mohlo by se vám líbit