Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Ozdobte se na léto stylovými šperky Apart

Chcete být letos v létě trendy? Pořiďte si ažurové šperky od Apartu, se kterými zaručeně upoutáte pozornost svého okolí. Ve třpytu zlatých doplňků se budou sluneční paprsky krásně zrcadlit a vy tak můžete zazářit na každém svém kroku.

Promotion | 23. 06. 2020

Hra kontrastů

La Donna  je italský výraz pro ženu a přesně tak se budete cítit v outfitu doplněným šperky ze stejnojmenné kolekce - jako žena s velkým Ž. V této řadě šperků od Apartu najdete jemné vzory s černými detaily tvořenými acháty, zirkony a sklem. Elegantní prolamované ornamenty jsou doplněny temně černou barvou drahých kamenů. 

Tyto zlaté šperky skvěle podtrhnou opálení a outfit během krásných letních dní. Šperky se navíc dají vzájemně skvěle kombinovat. Díky sjednocenému designu je možné nosit několik náhrdelníků různých vzorů a délek najednou. Navíc je můžete doplnit zlatými prsteny zdobenými acháty, zirkony či diamanty.
 

Náhrdelník AP527-8095

Strom života

Tento krásný a tajemný talisman je výjimečný stejně jako jeho skrytá symbolika. Strom života reprezentuje sílu, rodinné vazby, život, nesmrtelnost a propojení pozemského světa s božským. V kolekci Magic Moments  najdete širokou škálu zlatých či stříbrných náušnic,  přívěsků a náhrdelníků s tímto kouzelným motivem. Mnohé z nich jsou ozdobeny nádhernými diamanty nebo zirkony s dechberoucím třpytem. 

Náhrdelník Z-688.01

Barvy léta

Kolekce Colours  nabízí spoustu ažurových přívěsků s nepřehlédnutelnou paletou barev tvořenou precizně broušenými zirkony. Kolekci tvoří motivy, jako jsou například listy, lotosové květy, mapa světa či lapač snů. Doplňky lze také kombinovat s ostatními náhrdelníky z této kolekce a vytvořit tak originální sady, které skvěle doplní letní topy a halenky.

Ke zlatým přívěskům a náhrdelníkům s barevnými kameny se dokonale hodí i zlaté prstýnky, které jsou zajímavé především díky jemnému provedení, minimalistickému designu a intenzivním odstínům kamenů. Prsteny různých tvarů můžete nosit současně, v létě není třeba s barevnými šperky nijak šetřit.

A kterým šperkem outfity v letních měsících doplníte vy?

Prsteny AP527-8052, AP527-8116, AP527-8119