Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Pandora představí šperky inspirované světem Harryho Pottera

Šperky s filmovými postavičkami nejsou u Pandory žádnou novinkou. Nyní značka vyslyšela přání fanoušků kouzelnického světa a uvede kolekci ve stylu Harryho Pottera.

Karolína Peřinová | 16. 08. 2019

Na kolekci značka pracuje ve spolupráci se společností Warner Bros. Consumer Products a ještě letos představí kompaktní kolekci 12 ručně dokončovaných šperků. Můžeme se těšit na korálky, přívěsky a náramek inspirovaný ikonickými postavami a symboly z filmů o Harry Potterovi!

Harry Potter po generace přináší radost a víru, že kouzla existují, a zákazníci Pandory po této kolekci touží již léta. Šperky Pandora vdechují život osobním příběhům. Témata přátelství, lásky a hrdinství, o nichž Harry Potter vypráví, jsou obdivovatelům Pandory blízká. Nesmírně nás těší, že tuto kolekci můžeme představit našim věrným zákazníkům po celém světě.“ vyjádřil se o spolupráci kreativní ředitel a manažer značky Pandora Stephen Fairchild.

My už jsme nesmírně zvědaví, jak kolekce bude vypadat! K dostání bude v prodejnách Pandora po celém světě od 28. listopadu 2019.