Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Pastelové tóny, květinové vzory! Romantický módní styl podle Pippy Middleton

Info ikona
Pippa Middleton

Můžeme jenom hádat, zda vévodkyně Kate udělovala módní lekce své mladší sestře Pippě, nebo naopak Pippa učila sestru, z jakých kousků se skládá britská elegance. Ať tak či onak, šatník Pippy Middleton je vyšperkovaný do posledního detailu.

Romantika britského venkova! I tak lze ve stručnosti pojmenovat módní styl Pippy Middleton, která sice není podle oficiálních pravidel součástí královské rodiny, ale přesto k ní upíná zrak většina britské společnosti. Není divu, mladší sestra vévodkyně Kate si už mnohokrát řekla o pozornost. Jenom vzpomeňme na svatbu Kate s Williamem, kde podle některých bulvárních plátků Pippa dokonce zastínila nevěstu. Několikrát také prolítlo britskými médii, že „Pippa stole the show at Wimbledon“, což souviselo právě s výběrem slušivých šatů, které Pippa Middleton, jakožto nadšená fanynka tenisu, oblékla na Wimbledon.

Ano, pokud byste si prohlédli galerii všech outfitů, ve kterých Pippa v minulosti vyrazila do společnosti, pravděpodobně byste našli několik perliček. Pippa Middleton je ale důkazem, že módní vkus se věkem tříbí, a tak ji v posledních letech můžeme zahlédnout výhradně v romantických šatech pastelových tónů, případně v šatech s nabíranými rukávy nebo drobným květinovým potiskem. Nejlepší outfity Pippy Middleton si můžete prohlédnout v naší galerii.

Romantický styl Pippy Middleton
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku