Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Pořiďte si ponožky od Rihanny

Ne, to není aukce použitého oblečení současné popkulturní ikony. Hudební diva se stala múzou a návrhářkou originálního výrobce ponožek.

Veronika Hong | 29. 01. 2017

Foto: Instagram

Už jsme si mohli všimnout, že Rihanně nedělá vůbec problém vzít si ponožky do sandálů nebo lodiček. Proto nás nepřekvapí, že se tato zpěvačka stala tváří a návrhářkou značky Stance, která vyrábí ty nejbláznivější ponožky. Kolekce s japonskou tématikou, ale i střídmější kusy pobláznily celý svět jako ostatně cokoliv, čeho se Rihanna dotkne. 

 

Zmíněná společnost dokonce založila kreativní skupinu zvanou Punks & Poets, do které patří kromě Rihanny třeba hvězdy basketbalové NBA (James Harden), profi skejťáci (Chris Cole) nebo golfisti (Bubba Watson). Ti všichni se podílí na návrzích opravdu nevšedních kolekcí.  

Rihanna navíc pro stejnou značku navrhla i kolekci sexy punčoch a osobně dohlížela na focení reklamní kampaně.

 

#HOLIDAYcollection @stancemuse x BadGal comes out TODAYYYY!!!!!

A video posted by badgalriri (@badgalriri) on Nov 19, 2015 at 5:52am PST

Schválně si doma projděte prádelník a ověřte si, zda vaše šuplíky nepostrádají trochu invence. Na rozdíl od Američanů máme ve zvyku se doma či na návštěvě zouvat a o to je to větší důvod k tomu, abychom ohromili svými ponožkami. Pryč jsou časy, kdy byly jen opomíjenou a nudnou částí oblečení. Naopak bychom občas měli začít od ponožek.