Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Prádlo jako umělecký skvost!

Info ikona
Nová kolekce Intimissimi Fashion Corsetry

Itálie je po staletí kolébkou nejen všestranného umění, ale i krásy jako takové. A nová kampaň Fashion Corsetry od Intimissimi ve výjimečnosti italského stylu dál směle pokračuje.

Promotion | 27. 09. 2021

Značka Intimissimi vznikla roku 1996 v severoitalské Veroně, místě, kde pulzuje láska, ale také smysl pro čistou estetiku. A postupně si svými jedinečnými kolekcemi získala obdiv celého světa. Ryzí, nadčasové hodnoty, pečlivý dohled na vznik každého kousku a zároveň nepřetržitý vývoj nových způsobů, jak zlepšit výkonnost spodního prádla, to vše je Intimissimi. Intimissimi je kaleidoskop stylů pro různé ženské siluety, protože každá žena je svým způsobem krásná!

A co odhaluje nejnovější kampaň Fashion Corsetry?

Klasické spojení elegance, jednoduchosti, pohodlí a samozřejmě smyslné střihy, barvy, hru fantazie, ale také oslavu umění a s ním i zcela nové, nepoznané pocity! Odráží dojem lehkosti a téměř snové prostředí uměleckého ateliéru. Romantická a sofistikovaná podprsenka z kolekce Made in Heaven se může pochlubit například vyšívanými květy, nádechem 60. let a neskutečně měkkými krajkovými ozdobami.

Info ikona
Fashion Corsetry od Intimissimi

 

Podprsenka a kalhotky Sensual Feminity jsou odvážnější a vyjadřují vrozenou smyslnost a ženskost. Sofistikovaná čistota se střídá s průhlednou krajkou a křižováním, které zvýrazňuje siluetu.

Info ikona
Kolekce Fashion Corsetry

 

Řada Sweet Temptation zase nabízí kombinaci pohodlí a vášně. Jemná květinová krajka v neobvyklém jantarovém odstínu se snoubí s velmi lehkým mikrovláknem. Jste milovnicí černé klasiky? I v této barvě můžete kousky pořídit.

Info ikona
Kolekce Fashion Corsetry od Intimissimi

 

V neposlední řadě je tu i ikonická řada Pretty Flowers, která si již po mnoho sezon patří do srdcí a šatníků žen z celého světa. Jemná béžová a slonovinová barva jsou ztělesněním svěžesti a hodí se pro všechny příležitosti v životě ženy.

Info ikona
Řada Pretty Flowers od Intimissimi

Všechny tyto kolekce jsou k dostání v kamenných prodejnách Intimissimi nebo na e-shopu.