Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Šperky s momentem překvapení

Info ikona
HALADA šperky

Jörg Heinz, proslulá šperkařská značka z Německa, která je v Čechách exkluzivně v síti klenotnictví HALADA, boří veškeré hranice kreativního šperkařství — vytváří totiž takřka chameleony mezi šperky.

Promotion | 24. 11. 2022

Dokonalá symbióza zlata a důmyslného zpracování s momentem překvapení. Šperky v pohybu nebo měnící svůj vzhled. Objevte tajemství šperků Jörg Heinz s tradicí přes 50 let, které spojují um jemného šperkařství a jemné technologie. Vyrobené v Německu, precizně a rafinovaně. Pokud hledáte magický šperk, který umí překvapit nejen na první pohled, je to právě Jörg Heinz.

V široké nabídce můžete vybírat z náhrdelníků, prstenů, náušnic a náramků z 18k bílého, žlutého nebo růžového zlata, doplněné perlami, diamanty či dalšími drahokamy.

 

Info ikona
Prsteny Halada

Kouzlo zlatých šperků Jörg Heinz spočívá v tajemství a momentu překvapení. Šperky jsou mistrně zpracované a díky důmyslnému mechanismu na první pohled nevidíte jejich skryté možnosti. Jeden šperk nemusí vypadat stále stejně, ale může mít hned několik podob a vy je můžete měnit během dne, jak se vám zrovna zachce. Jednoduchým pohybem změníte jejich vzhled a odkryjete schovaný poklad.

Zatímco na jedné straně září drahokam, na druhé vás překvapí dokonalá mořská perla. Důmyslně zpracované prsteny, náušnice, náhrdelníky a náramky s nápadem a nejjemnějšími detaily. Oblíbené jsou také zlaté uzávěry s diamanty či perlami, které lze spojit s různými typy náhrdelníků i náramků.

Info ikona
Náhrdelníky

Tyto kreativní variabilní šperky nemají ve světě moderního klenotnictví konkurenci! Tedy pokud hledáte šperk v nadčasovém vzhledu pro každodenní nošení, ale současně i na slavnostní událost, pak vám stačí jediný: Ten od Jörg Heinz. Oblíbené měnící se šperky doplňuje nová řada „SWING“, v rytmu swingu tančící diamanty! Prsteny, náhrdelníky, náramky se třpytí na všechny strany díky pohyblivému plovoucímu uchycení diamantů. Zázrak? Zázraky se dějí v klenotnictvích HALADA! Už na ně nemusíte čekat, stačí si je jednoduše pořídit! Vybírat můžete z několika designů, od těch minimalistických až po bohatě zdobené, v růžovém, žlutém nebo bílém zlatě.

Info ikona
Náramky

Šperky Jörg Heinz jsou k dostání exkluzivně v klenotnictví HALADA, kde si můžete s německou značkou užít magické adventní dny, s dárkem ke každému nákupu. Přijďte si vybrat vánoční dárek, který zaručeně okouzlí. Exkluzivně 30.11. v HALADA Brno, 1.12. v HALADA Na Příkopech a 2.12. v HALADA Pařížská. Pořiďte sobě nebo svým blízkým dárek 2v1, který se stane chameleonem každé šperkovnice.
 

Info ikona
HALADA

Rodinné klenotnictví HALADA otevřelo svou nejnovější zrekonstruovanou pobočku na nejprestižnějším místě v Čechách, v Pařížské ulici. Můžete se tak přijít pokochat nejen šperky Jörg Heinz, ale také krásou interiéru luxusního a vzdušného butiku, který vás uhrane svou nadčasovostí a elegancí.

Info ikona
HALADA
Měření
Chcete si prohlédnout další šperky z portfolia značky Jörg Heinz? Ještě než zajdete do klenotnictví HALADA, zde máte možnost.