Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Zorka Hejdová a Renata Langmannová pro H&M a Marianne: Jak probíhalo focení nové jarní kolekce

Zorka Hejdová a Renata Langmannová pro H&M a Marianne: Jak probíhalo focení nové jarní kolekce

V módním speciálu dubnové Marianne se můžete ve svých představách přesunout do slunné Jižní Ameriky, která inspirovala novou jarní kolekci H&M Spring Fashion. Nenechaly si jí ujít ani Renata Langmannová a Zorka Hejdová, které si kolekci přišly společně prohlédnout a vybrat si z ní ty nejzajímavější kousky. My byli samozřejmě u toho, vše jsme nafotili a rádi se s vámi podělíme o to, jak celé focení probíhalo.

Karolína Peřinová | 28. 03. 2018

I když se fotilo v únoru, nová kolekce nás všechny naladila na jarní vlnu a díky ní jsme se začali těšit na první sluneční paprsky. A to včetně Renaty a Zorky, které se nám svěřily, že se nemohou dočkat, až chladno a všudypřítomná šeď vystřídají slunné dny a pestrobarevné oblečení.

Zorka a Renata

Renatu a Zorku pojí dlouholeté přátelství a díky tomu si focení náramně užily. Obě mají rády vzdušné šaty a halenky, kterých bylo v H&M Showroomu v rámci nové kolekce plno, a tak měly holky z čeho vybírat. Uvolněná atmosféra se nesla do doby, než fotograf snědl několik dortíčků, které měly sloužit jako dekorace pro focení. Po přearanžování zákusků se ale na tento malý zádrhel zapomnělo a focení mohlo pokračovat.

dekorace

Bambule, výšivky, doplňky – to vše Renatu a Zorku na nové kolekci baví. Ostatně to je z fotek poznat. Pokud vás kolekce také zaujala, můžete si ji celou prohlédnout na webu H&M.

Více o tom, jak to na focení vypadalo, uvidíte v našem videu.