Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rozhovory

Veronika Arichteva: Vždycky jsem byla živel

Kdysi měla nálepku seriálové herečky, ale aktuálně je Veronika Arichteva (34) spíš takový chameleon české popkultury. V seriálech hraje dál, s projektem 3 v 1 pravidelně atakuje bránice českých žen a v létě bude jednou z hlavních hvězd Letních shakespearovských slavností. Společně jsme probraly opilé thajské zásnuby, rozvod, co se nekonal, i terapie luxováním.

Petra Pohlová | 23. 05. 2021

 Říkáte o sobě, že nesnášíte změny. Jenže vloni se vám narodil syn Luka a do toho epidemie, najednou bylo všechno jinak. Jak jste to zvládla?

Změny mě dokážou rozhodit, to platí pořád. Tohle nastavení je bohužel nepříjemné nejen pro mě, ale i pro okolí. Chudák manžel (Biser Arichtev, režisér mimo jiné televizního hitu Kukačky, pozn. red.) takhle jednou naplánoval jako překvapení romantický víkend, ale já už počítala s tím, že budu dělat něco jinýho. Tak jsem mu to zrušila. Strašný.

To musel být nadšený.

To byl. Ale dítě jsme plánovali, takže jsem s těhotenstvím počítala. Asi je dobře, že se Luka narodil až teď, vlastně jsem si vybrala tu nejlepší možnou chvíli. Neštve mě, že nemůžu hrát, protože to nemůže skoro nikdo. Takže nezávidím svým kolegyním, že mají narvanej diář.

Váš syn Luka je tu s námi na focení a je zlatý. Zmínila jste, že je klidný po manželovi – a pak že jsou jižani temperamentní.

U nás jsem temperamentnější já. Můj bulharský muž Bisi je hrozně klidný, což je i jeden z důvodů, proč jsem se do něj zamilovala. Byl hodně úspornej, fascinovalo mě to. Protože já byla vždycky živel. Hezky to do sebe zapadlo.

Jsou odlišné kořeny znát třeba v tom, že máte jiný smysl pro humor? Když pustíte Bisimu videa 3 v 1, která točíte společně s Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou, co on na to?

Nesměje se. Ale to je dobrý, my s holkama ho máme jako barometr. Víme, že když něco pustíme Bisimu a Bisi se nesměje, tak se to bude líbit. Ale občas řekne něco tak vtipnýho, že mě úplně zbourá. Má jinej smysl pro humor než já, ale dobrej.

Brali jste se brzy, tuším už po půl roce vztahu. Nevyslechla jste si dobře míněné rady, že do toho jdete až moc po hlavě?

Rodiče se trošku lekli. („Viď, mami,“ otáčí se na maminku, která zrovna přivezla malého Luku z procházky.) Ale když pak poznali Bisiho, byli nadšení. Protože to byl po dlouhé době konečně někdo normální! Zasnoubili jsme se hrozně rychle, asi po měsíci, co jsme spolu chodili. Opilí v Thajsku. Ráno jsem doufala, že si to bude pamatovat.

Tak to musel být dobrej večírek!

To byl. Bisi řekl – nevezmeme se? A já, že jo, tak jsme se hrozně rychle vzali. Ale je pravda, že jsme měli trošku krizi po roce a půl manželství. Protože když...

...jak společně krizi ustáli, jak řeší neshody v triu 3 v 1, které tvoří společně s Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou a jak Veronika doma zvládá online výuku s nevlastním synem se dočtete v ČERVNOVÉ MARIANNE.

 

Aktuální číslo Marianne v digitální podobě koupíte ZDE.

Předplatné Marianne nebo jednotlivá čísla s poštovným zdarma pořídíte ZDE.

Červnová Marianne

 

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Tradice
KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

Byt
Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Lidé a místa
Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen

Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen