Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Babí léto na Lipně – co víc si přát?

Komerční článek - Lipno, to není jen léto nebo zima. Lipno je i o tomto krásném období, jako je babí léto a podzim. Stromy se zbarví do roztodivných barev a milovníci turistiky, cyklisté a vůbec všichni, kteří si chtějí aktivně odpočinout, vyrážejí na Lipno.

Redakce Marianne | 22. 08. 2012

Propagace značky Landal Marina Lipno.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

landal-logoNepřeberné množství (cyklo)stezek, romantických a dechberoucích zákoutí v  předhůří Šumavy je v  tomto období ještě krásnější a zajímavější. Od tohoto roku vede prim Stezka v  korunách stromů, která vyrostla hned v  lyžařském areálu Lipno a vede k  ní několik cest. Ta nejpohodlnější je lanovkou nebo autobusem (pro rodiny s  kočárky nebo handicapované spoluobčany), poté lze absolvovat výšlap několika cestami na kole nebo pěšky. Výhled za to stojí. A Landal Marina Lipno vám leží spolu s  celým Lipenským jezerem jak na dlani.

Nezbývá než se podívat na www.landal.cz, sbalit kufry (kola, in-line brusle a spoustu dalšího vám u nás půjčíme) a vyrazit na Lipno. Třeba na prodloužené víkendy v  září a říjnu!

Landal Marina Lipno je komplex 306 komfortně vybavených apartmá, která jsou uceleně umístěna kolem břehu Lipenského jezera a nabízejí ubytování přímo v  centru dění. K  dispozici jsou různé typy apartmá, takže ať přijedete jen s  partnerem, nebo s  celou rodinou, určitě si vyberete.

landal-dovolena

Předností tohoto rekreačního parku je jeho umístění. Přímo v  parku se můžete napojit na Jezerní in-line stezku, která byla v  letošním roce prodloužena na celých 21 kilometrů.  Stezka vede podél jezera přes Přední Výtoň až do Frýdavy, kde funguje přívoz do Frymburku. V  kouzelném městečku Frymburk je možné posilnit se po sportovním výkonu v  jedné z  místních restaurací a poté se vydat zpět do pohodlí svého apartmá. Výhodou stezky je její profil, který je vhodný jak pro náruživé sportovce, tak i pro maminky s  kočárkem.

Okolí Landal Marina Lipno vybízí k  cyklistickým výletům na desítkách kilometrů tras různé náročnosti. Půjčovna přímo v  parku ušetří mnoho starostí se sportovním vybavením, záleží pak jen na náladě a chuti, zda budete chtít objevovat skrytá zákoutí jezera z  plachetnice, nebo uspořádat rodinný závod na skákacích botách. Doma nemusejí zůstat ani babička s  dědou, procházka s  holemi na nordic walking či projížďka na elektrokole není žádný problém. A pro hosty parku možnost využití dětského koutku zdarma. Přijeďte si i vy užít příjemnou dovolenou na Lipno.

Landal Marina Lipno, to je rodinná dovolená na Lipně.
www.landal.cz

Babí léto na Lipně – co víc si přát?