Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

DESIGNERS DAYS. Tři dny v obležení módy a designu

Koncem dubna otevře své dveře Dream House Living Concept Store v Pařížské ulici, aby svým příznivcům nabídl pohled na originální tvorbu designérských osobností. Především těch, kteří během roku doplňují barevný svět tapet a látek. Třídenní event Designers Days je zaměřen na tvorbu návrhářů a designérů, jež známý concept store zastupuje.

Redakce Marianne | 24. 04. 2013

Ve dnech 25.–27. dubna budou zvědavci a nadšenci zvonit na zvonek v Pařížské ulici 21 a vydávat se po schodech nahoru do druhého patra, kde se nachází originální concept store. V těchto dnech v době od 12.00 do 18.00 se budou ve ‚snovém‘ interiéru prezentovat aktuální kousky na další sezonu. Vedle novinek od etablovaných jmen jako Daria Podboj, Eva Brzáková, Lenka Koháková, Tanja Aleksić a Željka Mićanović Miljković, která tvoří pod značkou Prozor, se návštěvníci Designers Days mohou těšit i na dvě premiéry. Eklektická umělkyně Stasa Chimbur představí sérii svých obrazů, které interiéru Dream House dodávají galerijní charakter, a Jana Kapounová uvede kolekci modelů AICHI navrženou pro BOMTON, která vznikla ve spolupráci s návrhářkami Aničkou Mariškovou a Radkou Kubkovou. Nadšenci českého designu poznají chuť a ‚flakon‘ vody AQUA ANGELS.

Screen_shot_2013-04-23_at_15.05.21

„Nevěřím v konzervativismus módy. Móda má být vzrušující!“

Příznivci Radky Kubkové, kterou známe především jako návrhářku doplňků, si budou moci koupit nebo objednat tašky a bundy, a to již od příštího týdne. A bude i výjimečná příležitost na vlastní oči vidět malou ukázku nekonvenčních značek on-line concept storu BOHEMIC. Představeny budou kabelky a kožené šperky australské značky Rachael Ruddick a kabelky Z Spoke by Zac Posen, které nosí hvězdy jako Natalie Portman, Beyoncé Knowles, Gwyneth Paltrow, Naomi Campbell nebo Rihanna. Budete moci sami posoudit, nakolik se daří mladému návrháři Zacu Posenovi naplnit vlastní slova o tom, že móda má být vzrušující. Zac Posen má pozici drzého mladíčka, který se nebojí experimentovat a šokovat. Přestože dějiny jeho hvězdné kariéry se začaly psát teprve před deseti lety, kdy jako jedenadvacetiletý vstoupil na pole módního byznysu, jeho kabelky si už tehdy zamilovala nejedna slavná osobnost. Budete na tom stejně?

Screen_shot_2013-04-23_at_15.09.02 Screen_shot_2013-04-23_at_15.09.29

DESIGNERS DAYS

Kdy: 25-27. dubna 2013, 12 - 18 hodin

Kde: Pařížská 21, Praha 1

Související články

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Dům
Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Rodina a děti
Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Zahrada
Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie

Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie