Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Dny Marianne pro mlsné jazýčky

Milujete dobré jídlo? Víte, že slevové kupony Dnů Marianne platí i v restauracích, kavárnách, ovocných barech nebo lahůdkářstvích? Pokud si navíc dobré jídlo rádi dopřejete i doma a rádi podle kuchařek testujete nové recepty, zkuste některou z Edice Apetit.

Redakce Marianne | 21. 08. 2012

Dobré jídlo k příjemně strávenému dni samozřejmě patří. Tým, který připravoval Dny Marianne, to měl na paměti. Českou, italskou nebo brazilskou kuchyni můžete ochutnat v síti restaurací Ambiente, japonskou pak v Sushi Pointu. Italské speciality nabízí také Italfood, argentinské pak Pampas Market. Aby vás nákupy nezmohly, chce to dobrou kávu a vitaminový ovocný koktejl. Stavte se s naším kuponem v Cafe de Paris, CrossCafe, Fruitisimu nebo Frutapuře.

Vaříte rádi? Pak se za námi nezapomeňte stavit v našem stanu. Letos bude v Praze na Václavském náměstí a v Brně na lávce u Tesca. Budeme pro vás mít celou řadu kuchařek Apetit s až 20% slevou. Celkem vyšlo už devět specializovaných kuchařek: Koláče, Polévky, Maso, Saláty, Brambory, Party, Ryby, Dorty a dezerty a právě se dokončují Těstoviny. Na Dnech Marianne budete jedni z prvních, kdo do nich bude moct nahlédnout. V každé najdete ty nejlepší recepty, které pro vás připravila redakce časopisu Apetitu.