Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Jennifer Garner poprvé o rozvodu s Benem Affleckem. Její upřímná zpověď vhání slzy do očí!

Rozchody slavných a sympatických párů dokážou vždy trochu zamrzet. Tak jim to spolu ladilo na červeném koberci, k tomu tři děti, zkrátka navenek pohádka, kterým i my dospělí někdy potřebujeme věřit. Jedním z takových případů je rozpad desetiletého manželství Bena Afflecka a Jennifer Garner. Herečka nyní poprvé od rozchodu prozradila, jak celou situaci nese.

Ivona Šouralová | 2. 03. 2016

Slavný herecký pár ohlásil veřejně rozvod loni v červnu, den po 10. výročí manželství. Tím pro ně nastala další z náročných fází, bylo jasné, že média to pouze taktním mlčením nepřejdou. „Pustila jsem si jen tak CNN a tam nás zrovna rozebírali. Tak jsem se rozhodla, že už to nebudu dělat, budu se držet stranou médií a zůstanu offline. Ben mi vyčítal, že se o nás dva vůbec nezajímám, že je mi to jedno. Ale bylo to přesně naopak – tak strašně moc mě to zraňovalo!“ prozradila herečka v rozhovoru pro magazín Vanity Fair.

Jennifer nikdy nepředpokládala, že by její manželství s Benem nevydrželo. „Bylo to skutečné manželství, ne jen divadýlko pro novináře. Tak moc jsem si přála, aby vydrželo. Ale nepovedlo se.“ Nicméně Bena Afflecka stále považuje za nedílnou součást svého života a rozhodně manželství s ním nelituje. „Nevzala jsem si velkou filmovou hvězdu. Vzala jsem si Jeho. A vzala bych si ho klidně znovu. Stále ho považuju za lásku svého života. Je skvělý muž, charismatický a laskavý. Jen je hodně komplikovaný. Vždycky říkám: Když jeho slunce svítí na vás, cítíte se skvěle. Ale když svítí jinde, cítíte jen chlad. Ben umí vrhat i stín.

ČTĚTE TAKÉ:

85fd0a84c20ad5a9ec78afdcae999424

„Samozřejmě to není, o čem jsem snila, když jsem si ho brala. Pořád se musíme navzájem podporovat, abychom to zvládli. On je jediný člověk, který zná celou pravdu. A já znám jen něco z té jeho pravdy." Podle Jennifer nestála za rozpadem jejich manželství chůva Christine Ouzounian, jak s gustem informovala bulvární média. „Žili jsme odděleně už pár měsíců předtím, než jsem se o ní dozvěděla. Jestli na ni vzpomínám ve zlém? Tak není dobré, když oblíbená chůva zmizí ze života vašich dětí,“ říká Jennifer diplomaticky. Ani odhalení nevěry prý pro ni nebylo šokujícím překvapením. „Nebojte – měla jsem oči otevřené celé manželství.“

Bývalí partneři se nyní soustředí hlavně na své tři děti – Violet, Seraphinu a Samuela: „Pokud jde o ně, jsme opravdu za jedno. Já sama sice ztratila sen o tom, jak si zatancuju s manželem na jejich svatbách, ale měli byste vidět jejich tváře, když vstoupí táta do dveří. Když vidíte, jak bezelstně a bezpodmínečně vaše děti někoho milují, máte velkou motivaci udržet s tím člověkem aspoň přátelství.

Zdroj: Vanity Fair

 

Související články

Rodina a děti
Maminko, já ti pomůžu: 9 praktických tipů, jak zapojit děti do domácích prací

Maminko, já ti pomůžu: 9 praktických tipů, jak zapojit děti do domácích prací

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Životní styl
Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Dům
Mlýn ze 17. století na Vysočině majitelé proměnili v oázu klidu

Mlýn ze 17. století na Vysočině majitelé proměnili v oázu klidu