Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Nevíte si rady, jak správně vybrat školní batoh nebo penál? V Tescu vám pomohou proškolení zaměstnanci

Info ikona
Školní výbava

Letní prázdniny, doba radovánek, bezstarostných dní a dobrodružství se našim ratolestem pomalu ale jistě blíží ke konci. Zpříjemnit jim chvíle do prvního školního zvonění a namotivovat je můžeme třeba tím, že je zapojíme do příprav a necháme jim volnou ruku při výběru nových školních potřeb, se kterými navrácení se do školních lavic bude alespoň o trochu příjemnější.

Redakce Marianne | 12. 09. 2016

Správný rodič bude jistě po očku sledovat, po jakém druhu batohu dítko sahá a zda-li vyhovuje i jeho představě nebo finančním možnostem. V obchodech Tesco momentálně uspokojí přání dětí i potřeby rodičů. V sortimentu hypermarketů a supermarketů Tesco jsou nyní k dostání různé druhy školních pomůcek s množstvím oblíbených motivů, například animovaných postaviček z filmů Walta Disneyho.

Aby byli i rodiče o volbě jejich dítěte přesvědčeni, mezi regály se školním vybavením se budou zákazníci moci poradit se speciálně proškoleným zaměstnancem Tesco, který jim při výběru pomůže. Společně tak zhodnotí, zda-li batoh či taška není příliš těžká, nabízí dostatek prostoru pro učební pomůcky, je přehledná a pro dítě komfortní. Hlavně u prvňáčků by rodiče měli dbát na velikost a váhu, aby dítě zbytečně nepřetěžovali.

Specialisté na školní pomůcky budou zákazníkům k dispozici až do prvních dní školního roku. Pomohou rodičům při výběru z celkového počtu až 2 500 položek, které jsou v obchodech Tesco k dostání. Řada zahrnuje množství různých druhů batohů, penálů na uskladnění psacích potřeb, boxů na svačinky nebo lahví na nápoje. Výběr je opravdu velký a spokojený by měl být každý školák.

Rodičům, kteří pak nenajdou čas do kamenných obchodů přímo zavítat, nabízí Tesco možnost objednání on-line prostřednictvím své dovážkové služby Tesco Potraviny on-line. Pro zákazníky je zde k dispozici kolem 200 položek právě ze sortimentu školních potřeb.

Dovážková služba Tesco Potraviny on-line je aktuálně dostupná už čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích (Praha, Středočeský, Jihomoravský, Královéhradecký, Pardubický, Liberecký a Plzeňský kraj) a dvanácti městech.

Nevíte si rady, jak správně vybrat školní batoh nebo penál? V Tescu vám pomohou proškolení zaměstnanci