Přejít k hlavnímu obsahu
Téma Marianne

Nová Marianne

„Já jsem ta zodpovědná, muž je ozdobou," svěřila se nám Magda Vašáryová. Vybrali jsme ty nejlepší přípravky na pleť, díky kterým se probudíte o pár let mladší, a ty nejslušivější sukně. V listopadové Marianne budete mít rozhodně co číst.

Redakce Marianne | 25. 10. 2012

Také jsme se věnovali tomu, proč nám Facebook ničí vztahy, zda má smysl obchod se spermatem a že jedna kamarádka, když je nám smutno, vydá za deset chlapů. S Pavlínou Mertovou, Beátou Matyášovou a Lenkou Vlasákovou jsme si povídaly, jaké to je, být na mateřské a úplně změnit životní styl. Pavlína tvrdí, že největší šok není mateřská, ale to, co přijde po ní, Beáta přiznává, že skončila na psychiatrii, a Lenku nepříjemně překvapila izolace.

Klára Mandausová vyzpovídala Leoše Mareše, Karolína Kamberská dešifrovala mýtus o hodných mužích, Tomáš Polívka vysvětlil, proč se muži mění v tetřevy, Lucie Tomišková představila kabáty, ve kterých se budete cítit skvěle od rána do večera, a Kristýna Mazánková hledala nejvýraznější osobnosti českého autorského šperku.

A je toho ještě mnohem víc. Zalistujte listopadovou Marianne.