Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

OČIMA ŽENY A OČIMA MUŽE: Co pro nás znamenají Dny Marianne?

Možná se budete divit, ale Dny Marianne mají ještě jiný rozměr, než jen nakupování, slevy a kuponky. Alespoň to vyplynulo z vašich milých zářijových dopisů. Za všechny jsme vybrali dva, které výjimečně zveřejňujeme i zde na webu – jeden mužský a jeden ženský pohled.

Ivona Šouralová | 5. 09. 2016

Očima ženy: 

Září jsem nikdy neměla ráda.

Znamenalo pro mě konec léta, volna, krásného slunečného počasí a blížícího se chladného podzimu… Starosti se školou, povinnosti, úkoly.

Od té doby, co jsem poznala Dny Marianne, vnímám září úplně jinak.

Užívám si krásné teplé babí léto, školní povinnosti beru jako vhodné navyknutí na pevný denní řád, divadla mají po divadelních prázdninách, takže si užiju kulturu, a hlavně – užiju si nakupování na DNECH MARIANNE! 

(16. září mám již v kalendáři červeně zaznamenané)

Děkuji Marianne za toto zpříjemnění prvního podzimního měsíce.

Marie H.

Všechny potřebné informace o Dnech Marianne 2016 najdete zde.

Očima muže: 

… a šílenství v naší rodině opět začíná! Dny Marianne jsou už u nás v kalendáři zapsány stejně výrazně jako VÁNOCE. V ty dny se sice nepeče, ale úklid ve skříních a v kosmetických taštičkách je důkladný. Víme, co přesně nám chybí, kupony jsou nastříhány a rozděleny na „nutné“, „možná“ a „co kdyby“. Ještě že máme s tchánem a se švagrem stejný nadhled a pochopení, a tak odvezeme naše ženy na startovní čáru obchodního centra a sami si uděláme svůj den. I my totiž máme „vaše dny“ ve velké oblibě, byť se jich neúčastníme tak aktivně, ale necháme naše ženy, ať si to užijí, a my jdeme na tenis, motokáry nebo sledujeme sportovní utkání. Obtěžkány taškami nám ženy po svém maratonu volají, že už nás čekají, a jsme přivoláni na pozdní oběd. Jedna přes druhou ukazují úlovky, oči jim září a i nám se dostává té cti a staneme se majiteli nějakého dárečku. Velmi záhy jsme my, muži u nás v rodině, pochopili, že lavinu nezastavíš a že je mnohem snazší se v ní naučit plavat – a tak bravurně zvládáme prsa, znak i kraula. Odměnou nám je rodinná pohoda. 

Mirek Svoboda, Brno