Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Sexy nedostatky


Nelíbí se vám váš nos nebo zuby? Zapomeňte na mindráky a udělejte ze svých nedostatků ceněnou přednost. Inspirujte se u slavných žen, které navzdory tomu, že jim v některých ohledech příroda nepřála, umějí být neodolatelně krásné. No řekněte, co by byla Barbra Streisand bez svého nosu a Madonna bez své sexy mezírky mezi zuby?

Redakce Marianne | 14. 03. 2013

Dentální specialistky

Celá řada známých žen nemá zrovna dokonalé zuby. Na rozdíl od nás smrtelnic však vládnou neomezenými finančními prostředky. Proč si tedy svoji nedokonalost nenechají poupravit u některého z hollywoodských zubařů zvučného jména?

Odpověď je jasná: nechtějí přijít o svou výjimečnost. V kurzu jsou zrovna ďábelsky atraktivní mezírky, kterými se kromě již zmíněné Madonny může pyšnit také Vanessa Paradis nebo mladičká dcera Micka Jaggera a Jerry Hall Georgia May. Ta se vydala stejně jako jako její matka na dráhu modelky. Aktuálně ji můžete vidět v kampani na nový parfém Just Cavalli.

Králičí zoubky byly v minulosti také vyčítány okouzlující Brigitte Bardot a o svém předkusu si toho mnoho vyslechla také Sophia Loren. Co obě tyto ženy spojuje? Že navzdory těmto výtkám patřily mezi sexsymboly své doby!

01_Madonna-Revolver

Mají na to nos!

Mezi majitelky dominantního profilu patří bezesporu řada hvězd. Celine Dion, Sarah Jessica Parker a Barbra Streisand si o svém nose vyslechly už ledacos. Neprodávají však méně desek a také stále hrají v oblíbených filmech a seriálech. Proč by také neměly – jsou nádherné!

02_Barbra_Streisand_02

Jako od Rembranta

Honička za štíhlou postavou se nevyhnula ani Hollywoodu. Některé krásky však přílišné vychrtlosti odolávají a pyšní se barokními tvary. Také zbožňujete zadeček Kim Kardashian nebo Jennifer Lopez? Díkybohu za ně! Líbí se nám také plná postava Scarlett Johansson, Drew Barrymore nebo báječné herečky Kate Winslet. Ta by navíc mohla mít mít mindrák i kvůli svým chodidlům velikosti 43. Jak je vidět na záběrech z červeného koberce, pověstné louboutinky obuje bez problémů, takže nač se zbytečně trápit?

03_kim-kardashian-001

Plochá dráha

Myslíte, že mezi slavnými ženami je spousta motoristek? To určitě ano, řeč je však o chlapeckých postavách některých hereček. V době implantátové si svá prsa odmítly nechat zvětšit křehká Kiera Knightley nebo blondýnka Kate Hudson. Zejména první jmenovaná se za svoji hruď vůbec nestydí a ráda ji na červeném koberci náležitě vypíná. Když jí pak grafici na filmových plakátech chtěli vnady trochu přifouknout, ostře se proti tomu ohradila. A za to má náš obdiv!

04_Keira-Knightley-Schauspieler-1080x1920

Také si těchto žen, jež milují i své nedostatky, neskonale vážíte? Obdivovat je můžete i v naší galerii!

Sexy nedostatky

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Cestování
Užijte si aktivní odpočinek na biofarmě. Sběr bylinek vás pohladí po duši

Užijte si aktivní odpočinek na biofarmě. Sběr bylinek vás pohladí po duši

Byt
Je libo trochu pařížského stylu? Račte vstoupit!

Je libo trochu pařížského stylu? Račte vstoupit!

Proměny
Proměna pokojíku pro malého raubíře, aby už v noci necestoval do postele rodičů, zafungovala dokonale

Proměna pokojíku pro malého raubíře, aby už v noci necestoval do postele rodičů, zafungovala dokonale