Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Uma Thurman: stále krásná!

Třiačtyřicetiletá herečka se stane příští hvězdou kalendáře Campari. Uma tak vytvoří unikátní tým se známým fotografem Kotem Bolofem.

Redakce Marianne | 9. 08. 2013


Hollywoodská diva propůjčí svůj půvab a šarm dvanácti měsícům ve stylu Campari. Uma se zde ocitne v roli atraktivní a bujaré oslavenkyně světových svátků. Oslaví tak například příchod jara v Japonsku nebo karneval Mardi Gras v New Orleans, které jsou jedním z témat připravovaného kalendáře.

Uma Thurman se proslavila rolí manželky gaunera v dnes již kultovním snímku Quentina Tarantina Pulp Fiction a později zazářila také v jeho dalším filmu Kill Bill. Nafocením tohoto prestižního kalendáře se herečka zařadí po bok Penélope Cruz, Salmy Hayek, Milly Jovovich a dalších světových hereček, které již na stránkách kalendáře zazářily v minulých letech.

Práci na kalendáři herečka popsala slovy: „Letošní téma kalendáře přímo zbožňuji a jsem připravena vydat se na cestu za poznáním se stylem a vášní, které jsou pro Campari tak typické. Koto dokázal zachytit tu pravou podstatu každé oslavy. Je bájčený! Má skvělé oko pro vytváření poutavé a dynamické obraznosti jednotlivých scén.“

Fotograf Koto Bolofo se narodil v Jihoafrické republice. Vyrostl však ve Velké Británii a v současnosti působí jako módní fotograf ve Francii. Do focení kalendáře tak mohl promítnout vlastní prožitky z cestování a poznávání odlišných kultur. Bolofo je známý díky svým portrétům, inovativním módním fotografiím a krátkým filmům. V minulosti fotil pro řadu prestižních časopisů – Vogue, Vanity Fair či GQ. Podílel se také na reklamních kampaních pro luxusní značky jako Louis Vuitton či Dior.

Podívejte se do naší galerie na to, jak tyto jedinečné snímky s Umou Thurman v hlavní roli vznikaly!

Uma Thurman: stále krásná!