Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Březnový Marianne Venkov & styl je už na stáncích

Info ikona
3/22

Březen se dá nazvat pomyslným rozcestníkem mezi zimou a nastupujícím jarem. Proto vás naše články pozvou jak ven na zahradu a do přírody, tak do tepla ke knihám či ke stolním hrám s dětmi.

Iveta Vařečková | 15. 02. 2022

Domov v srdci přírody

Když jejich dcery vyrostly, zatoužili Adéla a Petr Zrubečtí po domu, který jim poskytne klid. Dostatek světla, úzké propojení se zahradou a přírodní materiály pak byly prioritami, z nichž se rozhodli neslevit.

Info ikona
Bydlení Adéla

Mýdla od srdce

Půvabná krajina Českého ráje inspiruje nejen ke snění, ale také k činům. Šárku Bredlerovou přivedla k lásce k bylinkám a přírodní kosmetice.

Info ikona
Šárka Bredlerová

Báječné domácí dezerty

Po postním nebo odlehčeném obědě si s klidným svědomím můžete dopřát sladkou tečku. Vždyť trochu si zahřešit je tak lidské.

Info ikona
dezert

Čas plný naděje

Jakkoli je březnové počasí ještě vrtošivé, pravověrný zahrádkář už větří svoji šanci.

Info ikona
zahrada

Sladké mámení Karlovy Studánky

Pod Pradědem vyvěrá léčivá minerální voda, lázně Karlova Studánka ale hostům servírují zároveň léčivý horský vzduch. V hlavní turistické sezoně je v Jeseníkách plno, vydejte se sem proto raději už na jaře.

Info ikona
Karlova Studánka

Marianne Venkov & styl 3/2022 vychází 17. února 2022. Časopis si nyní můžete také snadno objednat. Přijde vám do schránky, aniž byste platili poštovné. Více se dozvíte ZDE.