Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Červencový Venkov & styl je právě v prodeji

Prázdniny začínají! Prožijte je ve společnosti červencového čísla. Dobrým společníkem se stane, ať už se do něj začtete během cesty na dovolenou nebo při relaxaci ve stínu vaší zahrady.

Eva Všetíčková | 28. 06. 2019

Eva Všetíčková vás hned na úvod vezme za inspirací pro bydlení do bývalého mlýna, který v obci nedaleko Slaného znovu ožil pod pracovitýma rukama Martina a Jarky. 

Letní měsíce lákají k objevování nových míst, a tak se těšte hned na dvě putování. Libor Hruška vás pozve na Ploučnici - řeku pro milovníky romantiky, která se zcela vymyká vodácké klasice.

S Romanem Zvaričem se zase vydáte do oblasti jihovýchodně od Berlína. Oblast Spreewald se od roku 1991 právem pyšní označením biosférická rezervace UNESCO.

Nesmí chybět ani zážitek z vaření na otevřeném ohni, proto jsme strávili den nedaleko Mníšku pod Brdy s kluky z Fuega. Hned na několika stranách se s vámi podělíme o recepty na steak z ohně, carpacio ze pstruha či kotlíkový guláš. 

Jestli však raději jíte doma, máme pro vás tipy, jak proměnit svůj sen o venkovní kuchyni ve skutečnost. Poradíme, na který stavební materiál vsadit, čím kuchyň vybavit a také jak si vyrobit pergolu.

Je toho ještě mnohem víc, co červencové číslo časopisu Venkov & styl nabízí, další objevování však už necháme na vás. Nyní již pro vás připravujeme srpnové číslo...

Pokud byste si chtěli časopis předplatit, více se dozvíte zde