Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Červencový Venkov & styl je tu!

Info ikona
Venkov072021

Inspirujte se radostí dětí z právě začínajících prázdnin a vykročte létu vstříc. Máme pro vás tipy na prvorepublikové plovárny i recepty na zmrzliny. Své bydlení nám ukázal mistr porcelánu, připravili jsme pro vás drinky s pomocí darů přírody a také upletli věnec plný lučních květin. A co dalšího v čísle najdete?

Iveta Vařečková | 29. 06. 2021

Srdcem malované

Kaplička stojící na návsi obce Louka na Moravském Slovácku už více než sto let každým druhým rokem rozkvétá modrými ornamenty. Tato tradice zatím nebyla nikdy přerušená.

Info ikona
kaplicka Louka

Vůně mi našly domov

Adéla Zrubecká opustila krajinu svého dětství, aby se po letech vrátila jako zkušená aromaterapeutka na milované místo, kde dnes i s její pomocí vzniká česká přírodní kosmetika.

Info ikona
Nobilis Tilia

Ohýnku, čaruj!

Grilmistr Jiří Hilgart pro nás připravil inspiraci v podobě hamburgeru s krůtím masem, hovězí steak, teplý zeleninový salát a opečené ovoce s piškotem.

Info ikona
grilovani

Malé české Pompeje

V rubrice Místa & druhá šance tentokrát odhalujeme příběh podkrkonošského hradu Vízmburk, který byl dlouho pohřený pod nánosy zeminy.

Info ikona
Vízmburk

Včelí království

Bzučivé milovnice květin jsou přirozenou součástí přírody. Díky jejich neúnavné práci máme med, který nejenže chutná, ale i významně chrání naše zdraví. Chcete mít svůj vlastní? Zjistěte, co všechno byste měli znát a mít, než se stanete včelařem.

Info ikona
vcelareni

Neztrácejte čas sháněním časopisu a objednejte si jej online ZDE. Doručíme vám ho do schránky a poštovné budete mít ZDARMA.