Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Marianne Venkov & styl: Vychází kniha Tvořte s námi celý rok

Marianne Venkov & styl: Vychází kniha Tvořte s námi celý rok

Léto trávíme často na chatách a chalupách, což je skvělá příležitost věnovat se činnostem, na které obvykle nemáme dostatek času – hrám, zábavě a společnému tvoření s dětmi nebo všemožnému kutění.

Eva Všetíčková | 21. 07. 2020

Skvělou inspirací vám bude kniha Tvořte s námi celý rok s podtitulem Čtyři roční období plná nápadů, inspirací pro domácí tvoření a her s dětmi a pro děti.

Jde o výběr nejzajímavějších dekorů a ručních prací, které vyšly během osmileté existence oblíbeného časopisu Marianne Venkov & styl. Najdete v ní třeba návod, jak snadno proměnit starou džínovou sukni v praktickou zahradní zástěru i praktický batůžek, jak si s dětmi vyrobit lodičky z borové kůry nebo jak ze dvou starých židlí vytvořit originální lavičku. Objevíte i jednoduchý návod na výrobu praktického zahradního osvětlení či venkovní sprchy a spoustu dalších nápadů.

c

Kniha je určena v především ženám, které rády hezky a zajímavě bydlí a mají v oblibě ruční práce. Myslí však také na muže – kutily, kteří svým ženám rádi pomáhají plnit jejich sny. Rodiče v ní pak najdou spoustu tipů, jak trávit společný čas se svými potomky, a to v každém ročním období.

Kniha Tvořte s námi celý rok je dostání ZDE