Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Nový Venkov & styl je tu!

Po parném létě je tu podzim a s ním také nové vydání vašeho oblíbeného časopisu. Tentokrát v něm kromě pravidelných rubrik najdete taky spoustu čtení věnovaného našim domácím mazlíčkům.

Irena Nováková | 16. 08. 2018

Hned v úvodu navštívíte rodinu, u které našly nový domov pejsci z útulku i trojice koucourků. Překrásná zahrada Ireny Kovářové nedaleko Českých Budějovic vás zaručeně okouzlí, stejně jako eko farma Moulisových na Rokycansku, kde se po okolních lukách prohání stádo koní, popásá simentálský skot a kam můžete i s dětmi přijet okusit kouzlo agroturistiky. 

Mlsouni se můžou těšit na skvělé dobroty z rajčat i oleje ochucené kořením či bylinkami. Milovníci cestování objeví tipy na zajímavé zoologické zahrady nebo na místa stvořená pro báječné dětské řádění v přírodě. Určitě si přečtěte také příběh krumlovského medvědáře Jana Míši Černého, bez nějž by nevznikl jeden z nejoblíbenějších večerníčků o medvíďatech Vojtovi, Kubovi a Matějovi. Čeká vás zkrátka příjemné čtení i pokoukání, které jsme pro vás jako každý měsíc připravili s láskou.