Nový Venkov&styl je na stáncích!

Těšíte se už na léto? Plánujete, kam pojedete na dovolenou? V tom případě listujte novým vydáním Venkova & stylu, který je právě na stáncích. Najdete tu spoustu spoustu inspirace!
Hned na prvních stránkách nasajete svobodomyslnou atmosféru, která přímo čiší z maringotky, která měla být původně provizoriem, ale nakonec se stala celoživotní vášní svých majitelů. Zjistíte, že vyměnit teplé místo za svobodné ševcovské povolání může být krásné, podobně jako obrazně vyrazit vstříc jedinečnému českému fenomému – trampingu. Pozveme vás na tradiční i méně obvyklé výlety po Česku i do zahraničí. Věříme, že vás stejně jako nás na vašich prázdninových toulkách třeba okouzlí spaní v korunách stromů nebo v kontejnerovém hotelu nebo návštěva rezervace divokých koní. A abychom potěšili všechny vaše smysly, připravili jsme dobroty z českého chřestu i na piknik. Tohle číslo si zkrátka nemůžete nechat ujít!
Marianne Talk s Tomasem Sean Pšeničkou
Nejčtenější články
Domácí knedlíky snadno a rychle: Trik Honzy Punčocháře hned na tři druhy z jednoho těsta
Apartmán Záskalí Tomáš s Marcelou vybudovali vlastními silami jako útočiště pro útěky z města. Dnes jej sdílejí se svými hosty
Přes deset let trvala Denise s Petrem rekonstrukce zchátralé fary z 18. století. Odpočinout si zde můžete i vy
Doporučujeme
Načíst dalšíMohlo by se vám líbit

Luxusní balkon téměř zadarmo: Ze starých palet a PET lahví vytvoříte oázu, kterou vám budou sousedé závidět
