Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Přivítejte podzim s novým Venkovem&Stylem

Příroda se chlubí zralými plody a začíná se oblékat do pestrých barev a v tomto duchu jsme pro vás připravili nové vydání časopisu Venkov & styl.

Eva Všetíčková | 21. 09. 2018

Tentokrát jsme se vydali do valašské obce Vlachovice, kam nás přitáhla vůně právě se sušícího ovoce v tradičních dřevěných sušírnách. O jejich obnovu se zasloužil zdejší občanský spolek Dokopy. Navštívili jsme také nostalgické zahradnictví ve Zbiroze a věříme, že opulentní nádhera podzimní přírody vás osloví stejně jako nás. Možná, že zaslechnete i troubení lesních rohů, připomínající tradiční oslavu myslivosti – Svatohubertské slavnosti. Vydejte se spolu s námi na ty, které se každoročně začátkem října konají v nádherném barokním areálu hospitalu Kuks.

S dětmi jsme se vydali na houby a pak z nich uvařili všemožné dobroty a od jedné ze tří kamarádek, které píšou blog o tom, jak žít co nejvíc v souladu s přírodou, se dozvíte užitečné tipy vedoucí k zodpovědnému žití s co nejmenším množstvím odpadu. Poradíme také, jak si doma vyrobit přírodní čisticí prostředky a pozveme vás na putování skalními hrady Českého ráje. A to zdaleka není všechno, co si v aktuálním vydání Venkova & stylu můžete přečíst a prohlédnout. Těšte se!