Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Říjnový Venkov & styl je tady!

Info ikona
Venkov 10/21

Nová vydání časopisu Marianne Venkov & styl se nese ve znamení přátelského pošťuchování tradičního s moderním. Zároveň nechybí recepty na dobré jídlo, pozvánka na říjnové akce i výzva k toulání se podzimní přírodou.

Iveta Vařečková | 29. 09. 2021

Rodinný příběh s vůní dřeva

Přijali jsme v jihomoravském Mikulově pozvání Lenky a Honzy a rázem ožilo vyprávění starého domu o mnoha lidech, kteří se v něm roky radovali a někdy jej se smutkem opouštěli.

Info ikona
Mikulov

Bratrské spojení: Kov a dřevo

Sourozencům Herkovým je dohromady teprve necelá stovka. Přesto příběh jejich firmy dokazuje, že už nyní jsou velmi úspěšní v plnění svých snů. Sázka na nábytek, jehož podstata tkví v bytelném přírodním materiálu, se vyplatila.

 

Info ikona
Wuders

Pro přechod svítí zelená

Hormonální změny v době menopauzy způsobují mnoha ženám nečekané problémy. Připravili jsme proto několik rad, jak v cestě za jejich zvládnutím načerpat sílu z přírody. Jednou z nich je sázka na lněná semínka, jetel a sóju. Všechny tři rostliny totiž obsahují substance, které vyrovnávají hladinu estrogenu.

Info ikona
přechod

Tak trochu jiný venkov

Za kvalitní moderní architekturou nemusíte cestovat jen do velkých měst. Na odvážné originální stavby narazíte i při toulkách po českých vsích. My vás vezmeme do tří míst - jedna ves leží na západě Čech, druhá v podhůří Beskyd a třetí ve Slezsku na dohled od česko-polské hranice.

Info ikona
Možnosti vesnice

Vzhůru k výškám

Zatímco tažní ptáci už odlétají na jih, ti, které si vyrobíte podle našich návodů, s vámi zůstanou napořád. Máme pro vás podrobný postup na tiskátka, závěsnou dekoraci či těžítko ve tvaru sov.

Info ikona
tvoření_sovy

Časopis si můžete objednat až domů do schránky s poštovým zdarma ZDE.