Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Venkov & styl léto 2017 je na stáncích

Léto budiž pochváleno! Svatojánská magie, brouzdání ranní rosou po loukách a tipy jak si uspořádat nezapomenutelnou svatbu. To a spoustu dalšího najdete v letním vydání Venkova & stylu, který je v prodeji!

Zuzana Veselá | 12. 06. 2017

Představte si časné letní ráno, kdy se příroda jen zvolna probouzí. A před vámi na louce se rozvážným krokem pohybují sekáči. Napřáhnout, seknout, krůček dopředu a zas napřáhnout. V pomalém rytmu se pohybují a stébla trávy jim padají k nohám. Tuhle mystiku senoseče jsme zažili na vlastní kůži u manželů Mikušíkových, když jsme se zkoušeli naučit jak kosili trávu naši dědové.

Letní příroda je taky ta nejkrásnější kulisa, ve které si navzájem můžete říct své ANO. Kde jsou ta nejkrásnější místa? Kdo vám uváže nejhezčí kytici, připraví pohoštění pro spoustu svatebních hostů nebo upeče originální dort? I to se dozvíte v letním vydání Venkova & stylu.

Tipy na snadné dobroty z grilu nebo návštěva domu, který jeho noví majitelé proměnili v útulnou oázu pohody pro sebe i své čtyřnohé mazlíčky – psy i koně. Vyjít si s dětmi do lesa na borůvky či nazout pohodlné boty a vyrazit na pořádnou túru podle turistických značek nebo se nechat unést magií svatojánské noci. To a ještě další témata, která voní i chutnají po létu najdete v letním Venkovu & stylu.