Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Zářijový Venkov & styl je tu!

Letní prázdniny se pomalu stávají minulostí, ale příroda nás v tomto čase hostí svými dary. Kromě bohaté sklizně hub či ovoce na vás čeká i řada článků a nápadů na stránkách nového čísla časopisu Marianne Venkov & styl.

Eva Všetíčková | 19. 08. 2020

U sebe doma nás přivítal Lubomír Dubovan, který před třemi lety dokončil stavbu víkendového domku na Křivoklátsku. Splnil si tak přání najít klidné místo, kde by si vyčistil hlavu. Koronakrize a jiné životní turbulence nakonec proměnily občasné bydlení na trvalé.

Představíme vám práci Veroniky Fryčové, která zdobí nábytek ruční malbou a také cestu Lukáše Picha - milovníka přírody, jenž poodkrývá skrze objektiv kamery obdivuhodný svět české divočiny.

Inspirujeme vás recepty, v nichž hlavní roli hrají jablka a mleté maso. V zahradě vám poradíme, které květy vám díky svým barvám rozzáří i ten nejtemnější kout. Připravili jsme pro vás také tipy pro ekologickou domácnost a návod, jak ulevit prostřednictvím přírody bolavým nohám.

Užijte si i mnohé další články a po dočtení časopisu období, během kterého nás příroda okouzluje tou nejzajímavější paletou barev.

Marianne Venkov & styl si stále můžete objednat s doručením ZDARMA na https://mariannevenkovastyl.predplatsi.cz/o-venkov-a-styl Tato nabídka platí pouze pro doručení v ČR.