Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

13 dárků, kterými potěšíte o Vánocích svého pejska

Info ikona
Vánoční pejsek

Momentálně se to všude hemží tipy na dárky pro muže, ženy, děti, babičky i dědečky. My jsme ale mysleli i na čtyřnohé mazlíčky, pro které dárek pod stromečkem nesmí chybět. Inspirujte se našimi tipy a nezapomeňte svému pejskovi také něco pořídit.

Něco dobrého na zub

Čtyřnohé mazlíčky není těžké potěšit. Pokud mají mlsný jazýček, největší radost jim uděláte nějakou dobrotou. Myslete na to, že kvalita by (nejen) u psího jídla měla být na prvním místě, a tak pozorně čtěte složení pamlsků, které se rozhodnete pořídit. Abychom vám to ulehčili, v galerii najdete náš výběr jedlých dárků, za které vás bude váš pejsek milovat!

Pamlsky pro pejsky

A pokud byste měli chuť vašim mazlíčkům uvařit něco speciálního, v psí kuchařce Neštěkej a jez najdete recepty pro všechny příležitosti.

Info ikona
Neštěkej a jez
Mohlo by se vám líbit

Na parádu

Obojky, postroje, vodítka, oblečky, šátky, motýlky… člověk, aby svému mazlíčkovi pořídil vlastní skříň. Ale kdo by všem těm stylovým doplňkům odolal, že? Navíc je čím dál víc českých značek, které šijí pro pejsky, takže pokud rádi podporujete lokální módu, můžete českými kousky vybavit i šatník vašeho chlupáče. Spoustu z nich pak věnuje část z výdělku pejskům v nouzi, a to se vyplatí!

Psí obojky, šátky, motýlky a oblečky
Mohlo by se vám líbit

Pro zábavu

Existují dva druhy psů. Jedni by pro kus žvance udělali cokoli, ti druzí upřednostňují všechny možné hry a hračky. Pokud váš mazlík patří do druhé skupiny asi dobře víte, že najít odolnou hračku, která vydrží alespoň jeden den v celku, není snadné. My v redakci jsme ale ostřílení pejskaři a už víme, které z nich přežijí divoké hry našich trhačů.

Odolné psí hračky
Mohlo by se vám líbit