Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Cestování bez kompromisu aneb I na čerpací stanici si můžete dát kvalitní kávu

Info ikona
Shell

Skvělá zpráva pro všechny milovníky kávy: Díky Shell Café se na cestách už nemusíte omezovat a dělat kompromisy při výběru občerstvení. Nový koncept čerpací stanice vám nabídne nejen čerstvě namletou kávu, skvělé jídlo, ale i příjemné posezení, kde můžete načerpat síly na další cestu. A jelikož my v Marianne rádi cestujeme a něčím dobrým na zub nikdy nepohrdneme, zastavili jsme se zde, abychom vše otestovali.

Promotion | 23. 09. 2021

Určitě to taky znáte, dlouhé sezení za volantem, neubývající kilometry, nekonečná cesta před vámi. Jediné, co by vás potěšilo, je vůně čerstvé kávy. Říkáte si, že ta na čerpací stanici vaše chutě neuspokojí? To jste ještě nenavštívili Shell Café, kde máte k dispozici různé podoby prodeje kávy – od plnohodnotné kavárny s nabídkou čerstvě umleté kávy z pákového kávovaru až po kávové koutky, v těch si můžete zakoupit čerstvou kávu s sebou na cestu.

Co nás na čerpací stanici Shell u Horních Počernic na dálnici D11 zaujalo jako první, byla příjemná obsluha. Při objednávání kávy jsme dostali na výběr ze dvou druhů, které nesou název Shell Café Espresso směs a Shell Café 100 % Arabica.

Info ikona
Shell

Široký výběr káv i občerstvení

První velká novinka, která nás příjemně překvapila, byl výběr kávy hned ze dvou druhů. Pokud si nebudete vědět rady, paní z obsluhy vám vysvětlí, že se Shell Café Espresso směs skládá ze zrn arabiky a robusty, zatímco Shell Café 100% Arabica v sobě skrývá pouze zrna arabiky. Vzhledem k tomu, že dáváme přednost spíše jemnější kávě, padla volba na cappuccino ze směsi Shell Café Espresso.

Jelikož máme rádi sladké, nemohli jsme v Shell Café odolat bohaté nabídce dezertů. A protože vůně čerstvých croissantů se linula až ke vchodu, ke kávě nesměl chybět. Na výběr je však mnohem více – v Shell Café si můžete dát plnohodnotné jídlo v podobě hotovek či minutek, ale volit můžete i mezi bagetami či hot dogy. U nich nás mimochodem zaujalo i fakt, že si k nim můžete vybrat z několika omáček – a zdaleka se nerozhodujete jen mezi kečupem a hořčicí.

Info ikona
Shell

Jako v kavárně

Všechny tyto dobroty si můžete vychutnat během příjemného posezení, kde se budete cítit jako v kavárně. Už žádná káva „na stojáka“, ale pohodové místo, v němž si odpočinete a načerpáte energii na cesty. To byl i náš případ – během posezení v útulném kavárenském koutku jsme po chvíli úplně zapomněli, že se nacházíme na poměrně rušné čerpací stanici u dálničního tahu na Hradec Králové.

Pokud jste tedy milovníky dobré kávy a příjemného prostředí, můžeme vám kavárny Shell Café jen doporučit. I my jsme zde určitě nebyli naposledy!

Info ikona
Shell