Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Chcete se stát Tváří časopisu Světa ženy? Pojďte s námi do toho!

Info ikona
vítězky loňského ročníku Tvář Světa ženy

Přinášíme vám jedinečnou příležitost – stát se na jeden den modelkou a zažít tak výjimečný den jen pro sebe s vizážistkou, stylistkou a fotografy. Přihlaste se do soutěže Tvář Světa ženy.

Promotion | 25. 09. 2023

Z přihlášených dam vybere redakce tři vítězky, se kterými potom nafotí módní story do časopisu Svět ženy. Vybrané výherkyně zároveň získají oblečení od značky F&F a kosmetické produkty Mary Kay. Pojďte si s námi užít světla reflektorů, objektivy fotoaparátů, stylové oblečení a profesionální péči těch nejlepších vizážistů. Nechat si ujít den, který bude jen a jen o vás, by byla škoda. Překonejte proto stud a objevte s námi sebe sama v jiném světle. Spolu s hodnotnými cenami si odnesete hezký zážitek a v lednu se můžete těšit na vydání časopisu Svět ženy, ve kterém najdete svoje profesionální fotografie.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete vyplněním soutěžního formuláře.

Soutěž probíhá od 13.9. do 3.11. 2023. Módní story s vítězkami bude probíhat 15. listopadu 2023.

Na co se mohou vítězky těšit?

Už 60 let stojí Mary Kay po boku žen a posiluje jejich krásu a nezávislost!

Před šesti dekádami, v srdci Texasu, se zrodil sen, který měl změnit ženský svět. Zakladatelka Mary Kay Ash, se odhodlala investovat své úspory do vytvoření kosmetické společnosti s jasnou vizí – obohacovat životy žen. Co začalo jako sen, se proměnilo v multimiliardový podnik, jenž dnes působí ve více než 35 zemích po celém světě.

Mary Kay se neustále v oblasti péče o pleť, dekorativní kosmetiky a vůní rozvíjí a investuje miliony dolarů ročně do výzkumu a testování. Skrze vzdělávání, mentoring a networking, podporují ženy v jejich cestě za krásou, sebevědomím a podnikatelským úspěchem.

A jak lépe oslavit 60. výročí existence společnosti Mary Kay, než nadále podporovat ženskou krásu a nezávislost? Vítězky soutěže Tvář Světa ženy obdrží balíček špičkových produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky. Značka tak spolu s nezávislou kosmetickou poradkyní předá každé výherkyni VIP balíček přizpůsobený jejímu typu pleti a aktuálním potřebám. Cílem je nabídnout péči, která je nejen efektivní, ale také přesně šitá na míru.

Poznejte svět trendů, novinek a možností podnikání s Mary Kay! Více informací najdete na www.marykay.cz

Pokud budete mít štěstí a redakce vás vybere, dostanete od značky Mary kay balíček dekorativní kosmetiky v hodnotě 10 000 Kč.

Info ikona
produkty Mary Kay

F&F módní kousky, které podpoří váš jedinečný styl!

Objevte kouzlo nadčasové módy v nové podzimní a zimní kolekci od britské značky F&F! V této široké paletě najde každá žena svůj ideální "must-have" kousek, který ji nenechá chladnou. Pestrá variace pletenin, včetně roláků, vestiček, oblíbených kardiganů různých střihů a délek, až po úpletové sukňové sety, je prostě neodolatelná.

Vstupte do světa aktuálních trendů, kde na vás čekají geometrické vzory, pruhy, květinové a zvířecí motivy, balonové rukávy na topech a elegantní stojáčky ke krku. Kolekci kralují přírodní zemité odstíny a jemné pastely, ale neméně působivá je také blankytně modrá, hořčicově žlutá, zelená a romantická růžová.

A co by to bylo za kolekci bez univerzálního denimu, bez něhož si nelze šatník představit! A pokud ještě nejste připraveny na prošívané bundy, vesty a huňaté roláky, můžete si vybrat z rozmanité nabídky šatů.

Pro více inspirace a podrobností o kolekci, navštivte www.itesco.cz/ff. Stylová a zábavná móda od F&F vás čeká!

Ke kosmetickému balíčku v případě výhry dostanete ještě fashion kousky z kolekce F&F v hodnotě 2000 Kč!

Info ikona
F&F Kolekce
Měření