Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horko! Check in, chill out

Co jiného nás může napadnout v horkých letních dnech jako obrovský vodní svět, kde se všichni najednou, malý i velký mohou zchladit a vyzkoušet si všechny možné vodní formy, které vodní svět nabízí. Vodní sporty a zážitky pro rodiny ukrývá největší vodní středisko v Evropě, které je najednou pláží a koupalištěm, lázněmi, spa a wellness hotelem v jednom: Aquaworld Resort Budapešti Hotel a Vodný ráj.

Redakce Marianne | 15. 06. 2015

Komplex se rozprostírá na 86 tisíc metrech čtverečních, nabízí ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s exkluzivními pokoji, s rodinnými a vícegenerační apartmány. A tím, že komplexum světa zážitků je kryté, poskytuje služby nejen tu ale i v špičkovém wellness a fitness centru. V celém objektu je dostupnost volné WI-FI služby. Součástí vodního světa je také zábavní a lanový park. Dokonalý výběr odpočinku pro celou rodinu.

Aquaworld3

Zábava, dobrodružství, pláž na plný proud

 Pod obrovskou kupolí najdete ruiny chrámu Ankor, obrovskou vodní plochu, rozprostírající se na několika tisíc metrech čtverečních s množstvím bazénov.Vo vodním prostoru mezi oblíbené, vyzdvihující hladinu adrenalinu, patří klikatý tobogán. Z jedenácti tobogánů nejnapínavější je ufo a kamikaze a najzábevnejší je tobogán ve tvaru cibule.Odvážnejší se mohou pokoušet skokem ze skokanského můstku, surfováním a také potápěním se. Na volném prostranství milovníky slunce, pláže a vody čeká nově otevřený zábavní park Bongo Wonderland.

www.aquaworldresort.hu/cz aquaworld kopie 2