Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na únor: Blížence čekají partnerské neshody, Vodnáři zažijí romantiku

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Po delší době, kdy jste měla pocit, že stojíte na startu a čekáte na výstřel, se situace mění k vašemu prospěchu. Když něco opravdu chcete, pohnete nebem i zemí tak, abyste to získala. První tři únorové týdny navíc čekejte romantiku. Kdyby se náhodou našel člověk, který má pocit, že mu svou přízeň dáte výměnou za drahý dárek, je na omylu. Lásku neprodáváte!

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Venuše je sice až do 20. února ve vašem znamení, ale je v rozporu s Marsem v sektoru rodiny. Připravte se na to, že váš nový objev dětem do oka moc nepadne. Naštěstí jste trpělivá a víte, že jde o neshody, které se srovnají.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Kombinace Jupitera ve vašem znamení a planet, které vás pozitivně ovlivňují z Vodnáře, vám do života vnese přesně to, co jste si vždycky přála. Teď se radujete ze splněných snů a užíváte si každý den!

Býk

21. 4. – 21. 5.

Do 20. února, kdy můžete využít energii Venuše z Ryb, přemýšlejte, zda vám váš vztah dává přesně to, co od něj chcete. Když usoudíte, že ano, snažte se svazek co nejvíce upevnit. Mužů takových kvalit po světě moc nechodí!

Mohlo by se vám líbit

Tajemný africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Do 20. února se připravte na duševní rozpory, jimiž se musíte zabývat, i kdybyste nechtěla. Stojí za nimi konflikt mezi Venuší a Marsem. Ten se ve vašem životě projevuje zbytečnými hádkami s partnerem. Opravdu musíte všechno komentovat?

Rak

22. 6. – 22. 7.

V prvních dvou únorových dekádách si srovnejte partnerský život. Kdybyste v rámci Valentýna miláčka vytáhla někam, kde vám bude dobře a kde se o vás postarají, bude to skvělé. Ve zbytku února pak sbírejte úspěchy pracovní.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Na vliv Saturna, který pořád ještě pobývá ve vašem partnerském sektoru, jste si už zvykla. Pravidla, která jste si s partnerem stanovili, oba bez debat dodržujete. Uvědomujete si totiž, jak vám jejich respektování ulehčuje život.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Do 11. února musíte stihnout všechno, co se dá. Půjde vám to rychle a snadno. Kombinace energií Merkura a Venuše vám dávají šanci na zásadní vylepšení mezilidských vztahů. Pak budete sbírat jeden pracovní úspěch za druhým!

Mohlo by se vám líbit

Psychologie snů: Co znamená, když vám ve snu vypadnou zuby

Máme je všichni. Někdo se v noci dokáže proměnit v super hrdinu, který skáče po výškových budovách, jiného navštěvují noční můry plné děsu a strachu. A pak tu je jedna speciální kategorie snů, kterou bez nadsázky můžeme označit slovem „zubní“.
marianne.cz

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Smiřte se s tím, že je na tom partner nyní tak dobře, že by byla škoda, kdyby své možnosti nevyužil. V takových chvílích mu musíte vytvářet zázemí. Utěšujte se tím, že vám vaši pomoc v tomto roce ještě mnohokrát vrátí.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Lidí, kteří se zajímají o vaše soukromí, a zejména o to, zda někoho máte, se kolem vás motá opravdu dost. Kdybyste chtěla svůj stav změnit a konečně si status přepsat na „zadaná“, udělejte to po 18. únoru. Pak to bude stát za to!

Střelec

23. 11. – 21. 12.

S lidmi, kteří mají tendenci se hádat a nepustí vás ke slovu, neztrácejte čas. Můžete se sice dozvědět, že neumíte diskutovat a nerespektujete cizí názory, ale to vám může být jedno. Diskuse by vám kromě stresů stejně nepřinesly nic dobrého.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Do 11. února, kdy jste současně pod pozitivním vlivem Merkura a Venuše, dokážete na svou stranu dostat i lidi, kteří se s vámi dosud nechtěli bavit. Je vidět, že vaše kouzlo osobnosti funguje na více než sto procent!

Mohlo by se vám líbit

Jaké je vědecké vysvětlení déjà vu? A je v pořádku, když ho zažíváte často?

Působí to jako nadpřirozený jev. Člověk se náhle ocitne v situaci, o níž má pocit, že v ní již byl, ale nebyl. Co za tím tedy je? Magie to není.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Zábava
Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky