Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Jak se fotila kampaň ke Dnům Marianne 2020?

18. srpna odstartovala kampaň k letošnímu ročníku Dnů Marianne. Přípravy ale začaly mnohem dříve a my vám jejich zákulisí trochu poodhalíme.

Karolína Peřinová | 26. 08. 2020

Jen co skončily Dny Marianne 2019 jsme se vrhli na přípravy dalšího ročníku. Rok 2020 je pro časopis speciální, protože slaví 20 let, a tak nebyl čas ztrácet čas! Celou reklamní kampaň jsme chtěli pojmout slavnostně, hravě, žensky, aby bavila vás, ale i nás při její přípravě. A to se povedlo! Volba kombinace červené a růžové vnesla Dnům Marianne novou energii a my se těšili na vymýšlení stylingu, rekvizit a celkové podoby fotek.

Na začátku byl plán. Rozvržení všech fotek a ujasnění, co na nich chceme, nám zabralo spoustu času. Bez toho by to ale nešlo.

ČTĚTE TAKÉ: STAHUJTE APLIKACI DNY MARIANNE 2020

Info ikona
Backstage Dny Marianne

Tváří Dnů Marianne 2020 jsou modelky Andrea Kalousová a Karin Pešíková. Jsou to profesionálky jak se patří. Focení probíhalo od brzkých ranních hodin až do večera a dámy po celou dobu neztratily elán. Až jsme se ke konci všichni divili, kde všechnu tu energii berou. Tímto oběma děkujeme!

Info ikona
Dny Marianne Backstage

O líčení a vlasy se postarala Hristina Georgievska a o styling Milena Zuravljova.

Info ikona
Backstage Dny Marianne

Během focení se natáčel i reklamní spot, který můžete vidět v televizi.

Info ikona
Backstage Dny Marianne

A jak se fotila narozeninová fotka s dvacítkou? Bylo to náročné! Nedovedete si představit, jak nás pak bolely ruce! Za nádherné papírové květiny děkujeme papírnictví LINEAART.

Info ikona
Backstage Dny Marianne

NA FOCENÍ SE PODÍLELI:

Foto: Matúš Tóth

Make-up a vlasy: Hristina Georgievska

Styling: Milena Zuravljova

Supervize: Jana Lukavská, Miroslava Harcegová, Andrea Nedavašková

Produkce: Klára McMahon