Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

KVÍZ: Jaký vůz vám bude slušet nejvíce? Nechte si poradit v našem kvízu

Info ikona
Seat CUPRA Leon

Bez ohledu na to, zda jste elegantní dámou, nebo máte sportovního ducha, nové auto vám nepochybně bude slušet. Ale které?!

Promotion | 13. 03. 2021
Měření

Jaro je už tradičně obdobím, které svědčí novým začátkům. Tato sezóna přeje každoročně svěžímu odlehčenému jídelníčku, světlým barvám, dlouhým procházkám v přírodě, i v malebných uličkách oblíbeného města, ale take počátečním pracím v zahradě. S přicházejícími slunečními paprsky vyměňujeme šatník a necháváme se zlákat novými módními trendy.

Ale co když vaše srdce touží po mnohem větší změně, než je nová sukně, halenka nebo kabelka. Není třeba se bát snít ve velkém. Zkuste se otestovat v našem kvízu a nechte si poradit, jaké auto bude dokonale vystihovat váš osobní styl. Tak hurá do toho!

AD

Partnerem našeho kvízu je Cupra Leon. Cupra je nejrychleji rostoucí automobilovou značkou v Evropě. Jen v roce 2022 se prodalo více než 150 tisíc vozů této značky. Za oblibou značky Cupra je propracovaný dizajn, špičkové technologie, pohodlí a zážitek z jízdy, bezproblémový provoz, doplňkové služby i dostupnost díky operativnímu lízingu. Více o vozech Cupra Leon.